Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

To je ona razlika, skoro je neko o tome pisao... Kad Nole ne liči na sebe on i dalje dobija. Nadala koji više na povlači gaće otpozadi nego i spreda (!) otresa Fonjini...

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije Nadal nikada igrao posebno dobro u Južnoj Americi. Daleko je Pariz, tempira se forma..

 

Fonjini je imao jedan od onih dana. Sutra će vjerovatno da skuplja gemove u finalu.

Link to comment

Jok, na Jelenu prvi set i Lopeza prvi set protiv onog nekog Vorda, doslo. I dalje igra s pola snage ali je ova druga ocajna pa ce dobiti i drugi verovatno bez problema.

Link to comment

Ladno je Lajović dobio Kokinakisa na 2,30 kvotu. Ja hteo da igram i odustao kad sam video da se igra na tvrdoj podlozi, mislio sam da je šljaka pa da odigram. A debil, trebao sam ga bar odigrati u hendikepu da uzima set

Link to comment

Prvi gem Dimitrov - Krajinovic i ladno Dimitrov odservira 3 vezane duple greske i izgubi gem :isuse:t:

 

 

edit: ipak brzo okrenu DImitrov do 4:1. Jbga, nije Filip ni blizu tog nivoa.

Edited by Timmy
Link to comment

Kladio sam se na Venus ali mi je zao Zahlalove jako simpaticno cesko devojce koju je grkinja debelo ostetila u trecem setu tiebreaka. Jako su mi na kurac pocele da idu sudije u tenisu.

Link to comment

Je l' normalno da kvota na Errani protiv Hradecke bude 1.88?

 

Nije, i meni to upalo u oci. Nevezano za kladionicu, Erani spada otprilike u drugu klasu teniserki, iza ovih najboljih, a Hradecka je daleko od toga. Garant neko muljanje, mada sam odigrao :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...