Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

Obradović šlajmnuo po Vilanderu.

 

Glupav potez do bola

jel' obradović nekad uradio ili rekao nešto pametno ?

 

Đoković i Federer najviše puta bili na antidoping testovima prošle godine

:isuse:

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li može neko da prevede ovo što je Obradović rekao, ili će nam ostati vječna tajna šta je majstor htio da kaže?

 

 

 

"Treba mu oduzeti mesto komentatora na Eurosportu. Vilander je veliki kompleksaš i ono što on nikada nije mogao da igra Novak radi konstantno. Iako je Novak za “dve glave” niži od njega mnogo je brži. 

 

WTF?  :wacko:

 

 

 

"Garantujem da bi Vilander, da igra u ovom dobu bio igrač tipa Dolgopolova, bez namere da uvredim Ukrajinca. Nikada ne bi bio ni u prilici da osvoji gren slem trofej, a kamoli nešto drugo. Ja ću uvek biti prvi uz Novaka i hvaliću ga i govoriću samo u superlativu, jer on to zaslužuje. Ukoliko ovo budu čitali neki iz inostranstva i ako me pozovu reći ću im isto. Vilandera i Navratilovu treba da bude sramota! To što su pričali nema veze sa sportom", zaključio je selektor srpske reprezentacije.

 

Kakva Vulinovština. 

Link to comment

Inače je naučno dokazana ta korelacija između brzine i niskog rasta, Jusein Bolt je živi primjer za tako nešto.

Smišljao je uvredu pet dana i evo dokle je dobacio. Tuga..

Link to comment

Pobedi na kraju. Bila bi sramota da je izgubio od ovoga. Malo jači fjučers igrač. Vadi ga neki servis koji ima oko 220 kad ga pogodi ali koji mu je sve samo ne konstantan. Mislim na ovog Čileanca. Lajović u fazonu odmaći ću se bukvalno dok god ima šljake i pokušaću da igram ritern a kad uđem u poen bez potrebe ću da gađam linije i promašujem iako ovaj preko ne bi viner pogodio da mu život zavisi od toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...