Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

daaaaaaaa..vidim. mada onda moram kupiti i pumpu posebno a ona je 3$

 

@moca - sta, da racunam da cu na patike morati da platim jos 20% kad ih budem preuzimala????

Link to comment

daaaaaaaa..vidim. mada onda moram kupiti i pumpu posebno a ona je 3$

 

@moca - sta, da racunam da cu na patike morati da platim jos 20% kad ih budem preuzimala????

Ma pumpu mozes bilo koju kao one za dusek i to...

Link to comment

@moca - sta, da racunam da cu na patike morati da platim jos 20% kad ih budem preuzimala????

Da samo zavisi na koliko ce ti proceniti patike. Pdv se uvek placa na svaku stvar a carina na stvari vrednije od 50€ Edited by Moća
Link to comment

Pa ne plaća se na svaku stvar. Meni su futrolu za telefon sam ubacili u sanduče, kao i šoljice za čaj debilne neke. A na igračku viloinu od 12 dolara su mi naplatili pdv

Link to comment

pa njesra. sta tu onda ispadne jeftinije? nista

kako procene, nema cene na posiljci? sta ako mi patike od 45 evra procene na 80evra i jos mi nalepe i carinu?

pff,videcemo.

cini mi se da je na sajtu moje posiljke pisalo da ce slati tikepa bez kutije, zaboravih razlog al je nesto u vezi sa boljim sansama oko ne-carinjena

negde sam vidjala da salju posiljke oznacene kao poklon iz istog razloga, pa ako prodje prodje

 

ali ovo za PDV od 20% nisam znala :(

Link to comment

Pa ne plaća se na svaku stvar. Meni su futrolu za telefon sam ubacili u sanduče, kao i šoljice za čaj debilne neke. A na igračku viloinu od 12 dolara su mi naplatili pdv

Pa te sitne stvari prolaze al ovo su patike.

 

pa njesra. sta tu onda ispadne jeftinije? nista

kako procene, nema cene na posiljci? sta ako mi patike od 45 evra procene na 80evra i jos mi nalepe i carinu?

pff,videcemo.

cini mi se da je na sajtu moje posiljke pisalo da ce slati tikepa bez kutije, zaboravih razlog al je nesto u vezi sa boljim sansama oko ne-carinjena

negde sam vidjala da salju posiljke oznacene kao poklon iz istog razloga, pa ako prodje prodje

 

ali ovo za PDV od 20% nisam znala :(

Nisu mnogi znali.

Link to comment

stiglo za svastikinu malu - ludilo dobro izgledaju, em su prelagane em su stvarno lepo urađene. "pod ruku" i za oko izgledaju da su original®

elem vrede svaki dinar dolar je je mala "glavna" sad sa tim patikama :) 

 

asics_shoe.jpg

Link to comment

kako procene, nema cene na posiljci? sta ako mi patike od 45 evra procene na 80evra i jos mi nalepe i carinu?

pff,videcemo.

cini mi se da je na sajtu moje posiljke pisalo da ce slati tikepa bez kutije, zaboravih razlog al je nesto u vezi sa boljim sansama oko ne-carinjena

 

I meni su Salomonke poslali u kesi. Što se tiče procene, verujem da su carinici dosta takvih modela salomona već videli i da znaju da se plaćaju oko 30ak $, to je neki prosek na aliju za te patike. Ima ih dosta na kupujemprodajem koje se prodaju za oko 50ak evara, cenim da to sve sa Alija dolazi. Moje su procenili skoro pa u dinar tačno. Mislim da ne bi trebalo da bude problema. 

 

p.s. offtopic - video novu kolekciju salomona u intersportu - :Hail: 

Link to comment

Danas je poštar doneo ono drugo što sam naručila sa Alija, zadnje led svetlo za bicikl koje sam platila 3,50 dolara. Naši mi nisu naplatili ništa. Dečije Salomon patike su stavili na otpremu pa očekujem da stignu u ponedeljak ili u utorak.

Edited by Arkadija
Link to comment

stiglo za svastikinu malu - ludilo dobro izgledaju, em su prelagane em su stvarno lepo urađene. "pod ruku" i za oko izgledaju da su original®

elem vrede svaki dinar dolar je je mala "glavna" sad sa tim patikama :)

 

asics_shoe.jpg

 daj linak ka tom prodavcu i ovim patikama please , da vidim  el mogu da obradujem jedno dete :)

 

pdv za sve sitne stvarčice koje moje hobi drugarice naručuju niko ne naplaćuje a ima cena do 10 dolara :o

Edited by ljuttko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...