Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

super je jakna/mantil, nadam se da nije teska, ja nikako ne volim teske komade odece na sebi...

nego, na tom fonu imam pitanjce - jel' tasna koju si narucila majci, ''uzivo'' ima neznatno tanje drske no sto bi trebalo - barem je tako po nekom mom osecaju za konstrukciju i proporcije? /pa deluje kao da ce pokidati ako se tasna prepuni/.

i da li su drske dovoljno dugacke da se tasna moze bez problema nositi preko ramena i na mantile, kozne jakne itd /vidim na fotki da je kineskinja  tako nosi, ali ne znam koliko je ona visoka/

Link to comment

kaisici su tanki ali ne pretanki. torba nije trenutno uz mene pa ne mogu da ti ih premjerim ali pitacu. dobra je, jedina mana joj je sto prvih par cm, do stepa, nije postavljeno (to mozes da vidis i na slici, pri sredini strane)

nemam dojam da bi kaisici popucali, mama torbu ima i koristi vec ravno godinu, bez problema.

sto se tice duzine, hm, pa nisu prekratki sigurno, aj bas cu da pitam mamu da ih premjeri pa ti javljam.

 

...

 

 

probala sam ove zime par jakni u stilu ove gore, ili barem u istoj kombinaciji materijala, nije mi smetala tezina. razmisljam da li ova vjestacka koza, sta li je, brzo popuca?

 

frenk, mislim da je kupim, tu frazu autisticno koristim jos od 'mi nismo andjeli' i 'onda da je zadrzimo' ako se sjecas dijaloga marine i nikole

 

 

 

edit, nezvanova, rucke su duge 26 cm (ukupna duzina luka je 60 cm) a siroke 12 mm. mama kaze da joj ne djeluju previse njezno. potpuno je zadovoljna torbom. 

 

vidim u komentarima na stranici s  linka da je torba navodno od skaja. mamina je definitivno kozna. nikad do sada nisam vidjela los komentar, niti kod ovog niti kod drugih prodavaca (ovaj se model cesto moze naci), naprotiv. ne znam da li je proizvodjac u posljednje vrijeme spustio kvalitet, kad je model postao popularan tj dosta prodavan.

Edited by morgana
Link to comment

nema na cemu, samo pogledaj i edit koji sam ubacila u prethodni post pa provjeri mozda ovaj model kod drugih prodavaca. evo prenecu ga i ovdje:

 

 

vidim u komentarima na stranici s  linka da je torba navodno od skaja. mamina je definitivno kozna. nikad do sada nisam vidjela los komentar torbe, niti kod ovog niti kod drugih prodavaca (ovaj se model cesto moze naci), naprotiv. ne znam da li je proizvodjac u posljednje vrijeme spustio kvalitet, kad je model postao popularan tj dosta prodavan.

Link to comment

koliko se obicno ceka iz faze 'Awaiting Shipment - The supplier is processing your order'  u fazu kada je poslato?

ovaj moj jos nije poslao.

Pise ti kod opisa proizvoda koliko se ceka na obradu posiljke...

Link to comment

pff pise 3 dana. a nije poslato. mislim da je proslo 5 dana

a s kartice chardzovano  :cry:

Ne boj se te pare nisu kod prodavca vec kod AE.

Ako pokrenes dispute vratice ti pare...

Link to comment

Ne boj se te pare nisu kod prodavca vec kod AE.

Ako pokrenes dispute vratice ti pare...

 

u super,sad mi je lakse

vidim da ima ono da se otkaze narudzbina i pitala se kako ce mi taj vracati ako  ima nameru da zezne.

Link to comment

u super,sad mi je lakse

vidim da ima ono da se otkaze narudzbina i pitala se kako ce mi taj vracati ako  ima nameru da zezne.

Pazi meni su vratili posle 90 dana posto se prodavac nije javljao...

Sustina jeste u tome da su oni kao sajt garant sigurnosti, to im je funkcija...

Link to comment

Pazi meni su vratili posle 90 dana posto se prodavac nije javljao...

Sustina jeste u tome da su oni kao sajt garant sigurnosti, to im je funkcija...

 

90 dana?

 

Kod mene je bilo u 2 slucaja da se 7 dana cekalo nakon pokretanja dispute-a, i onda posto se prodavci nisu javljali 7-10 dana nakon toga su mi vracane pare na karticu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...