Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Nisam bio precizan, bilo je da je posiljka krenula tracking number nije odgovarao itd....

Posto je bila sitnica skoro sam zaboravio probao da vidim, produzio zastitu i posle 90 dana pokrenuo...A pare vracene na karticu posle nedelju dana

Link to comment

odgovorio covek da je otpremio ali posta nije poslala, zastoj jer im je nova godina

i pozele mi srecu u zivotu a ja njemu sretnu ng

Pazi na protection da ne istekne i zaboravi na to, ako nemas tracking no, bas ceš se zanenadiš kad stigne!
Link to comment

Pazi na protection da ne istekne i zaboravi na to, ako nemas tracking no, bas ceš se zanenadiš kad stigne!

 

 

dobih obavestenje s alija da je poslato

 

jel treba da kliknem na ono 'confirm goods received' sad?

Link to comment

ok, logicno:) al upadljivo je i mami da se klikne..

Ne bre!To nemoj dok ne vidis robu otvoris dooobro pregledas.Posle toga ti ide feedback i tu pises da li si zadovoljna a mozes i dispute ako nije roba do kraja ok da trazis deo kinte ;)

Link to comment

Ne bre!To nemoj dok ne vidis robu otvoris dooobro pregledas.Posle toga ti ide feedback i tu pises da li si zadovoljna a mozes i dispute ako nije roba do kraja ok da trazis deo kinte ;)

ok:) valjda ce biti ok broj.

imam tri para adidaski isti broj, trebal bi da je unifikovan kalup

 

nikako da pitam

 

jel ima neko ideju kako se ovo napuni vazduhom?

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Videla sam na sajtu naše pošte da je roba stigla 18.02. i da je na carini. Obzirom da je vrednost oko 22 dolara, ne bi trebalo da je carine. Koliko našima obično treba da se smilostive i pošalju robu? To su neke patike za mog sestića i svaki dan pita jesu li stigle.

Link to comment

To one Salomon? Zavisi od njihove procene. Mozda pogledaju koliko kosta original pa ti ocarine na tu cenu a mozda ti naplate pdv. Sve stvari prolaze carinu pa onima ispod 50€ obracunaju pdv 20% a onima iznad 50€ pdv20% pa na sve to carinu 10%.

Link to comment

ok:) valjda ce biti ok broj.

imam tri para adidaski isti broj, trebal bi da je unifikovan kalup

 

nikako da pitam

 

jel ima neko ideju kako se ovo napuni vazduhom?

Pa kroz oni "pisu" ima link na drugi predmet sa detaljima

http://www.aliexpress.com/item/New-large-size-Hello-Kitty-Cat-foil-balloons-cartoon-birthday-decoration-wedding-party-inflatable-air-balloons/2034974398.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...