Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Meni stigao ovaj prsluk: 

http://www.aliexpress.com/item/new-2014-Free-Shipping-Famous-Mens-Hooded-Cotton-vest-casual-sports-vests-Fashion-Winter-Warm-vests/32254523056.html

 

Uzeo sam plavi i stvarno je odličan. Sve izgleda kao na slici, a i pod ruku kvalitet je odličan. Ovakvi prsluci kod nas u Nike i Adidas shopovima koštaju 4-5 puta više. Ako nekog interesuje, visok sam 183 i težak 80 kg, uzeo sam XXL i veličina taman odgovara.

 

EDIT: Ima dva lica... i naličje je super.

Edited by radar
Link to comment

ovo si nabo tačno nešto friško, koliko vidim nema ni jedan fidbek, za sada, a stvarno odlično izgleda

Nije bilo frisko. Ovo sam stavio link od drugog prodavca jer ovaj od koga sam ja narucio vise nema taj prsluk u ponudi a u trenutku narucivanja (pred novu godinu) imao je preko 100 pozitivnih komentara. Identican prsluk se moze naci kod velikog broja prodavaca, a cene variraju od 20 do 40€.
Link to comment

a kako li ide sa tm veličinama. ako je tebi 2XL dobar, da li da ja sa 2m uzmem 3 ili 4 xl :unsure:

Pa najbolje da pogledas tabelu sa dimenzijama u cm... duzina, ramena, grudi... Ja sam po tome odabrao velicinu i odgovarala je onome sto pise.
Link to comment

Prvi put sam kupovao preko aliexpress-a pre 20-ak dana čisto da vidm kako funkcioniše. Danas mi je stigla pošiljka. Išla je preko China Post Registerd Mail. Sad mi doneo poštar. Znači ništa porezi i carine. Vrednost pošiljke je 12 dolara. Mislio sam da će na to ići  neki porez i da ću ići negde(Savska?) da to podignem, bar sam tako shvatio iz ranijih priča. Ili ta priča važi u nekom drugom scenariju. U kom i kad bih morao da plaćam porez , a kad i porez i carinu?

 

Ajd da kažem i šta sam uzeo, mada ovo verovatno nikome neće biti interesantno:

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6460972577.html?orderId=65536274262498

 

Ankle suport se malo teže navlači na zglob jer je malo manje elastičan nego što bi valjalo,  a kad ga navučeš opet zbog te neelastičnosti imaš osećaj da ne prijanja na članak najbolje. S druge strane deblje i čvršće je nego što sam očekivao i možda je to i bolje nego da je još malo više elastičan. U svakom slučaju nisam nezadovoljan.

Inače tek sad vidim da sam jedini kupac ovoga u poslednjih 6 meseci i da su stavili da sam platio više nego što jesam.

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6460972578.html?orderId=65536274252498

 

Ovo je baš onako kako sam očekivao. Kavalitetno, elastično.. Zadovoljan. Za te pare i prezadovoljan. Inače i ovde su napisali da sam proizvod uzeo za veće pare. Duplo veće. 

Edited by deeps
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...