Jump to content
IGNORED

STARCI I UDARCI


kgmr

Recommended Posts

Sta je vama, adam nije mogao da bude jasniji u svom prvom postu. Vama sve nesto kao nije jasno. Dosle da se svadjaju.

 

pa u prvom postu je govorio o tome kako nece da bude aktivan (i ja sam sa tom pretpostavkom odgovorila na taj njegov prvi post), a u ovom poslednjem je nabrojao bar 5 aktivnosti koje bi da radi.

Link to comment
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    61

  • Indy

    41

  • đorđe geprat

    19

  • Paul

    19

istina, mada je svako doba super doba za drogiranje. ako ti je gust, sto cekati penziju?! a to vazi i za bilo sta drugo, ako ti se nesto radi treba da nadjes nacin da to radis sada, ne u nekoj tamo buducoj penziji  -_-

pa u penziji možeš kad god poželiš dok sada bogumi ne možeš. 

Link to comment

ja sam mrtav ima već par godina

 

 

penzija je super doba za drogiranje

 

 

+2

 

eksperimentisanje sa psihoaktivnim susptancama u kontrolisanim uslovima, savrsena  starost.

jos da porade na nekim google glasses i slicnim spravama, kao dodatak.

a na njima, delovi tvog zivota, ali u interaktivnoj varijanti, "sta bi bilo da sam..."

Edited by Takeshi
Link to comment

evo da opet pokusam...

 

govorim o drustvenom pritisku da se bude aktivan, da se ide na fitnes, bavi jogom, plivanjem, penje po planinama, da se ima aktivan drustveni zivot tipa da se izlazi iz kuce jal danju jal nocu bar tri cetiri puta nedeljno, i ostalo. a sad, i redjanje pasijansa je aktivnost ako tako krenemo ali to sto covek radi u svoja cetiri zida je uglavnom nedovoljno i neprihvatljivo.

 

razumem ja da je u starijoj populaciji jak problem usamljenost i da se protiv usamljenosti nude razne javne aktivnosti sto je ok ako covek ima izbor. ali ako se te aktivnosti ne nude vec forsiraju na takav nacin da se covek dovodi u situaciju da vise nema izbor a sve vise ide ka tome (obican covek, ne ovi nepogresivi i mudri koji uvek znaju sta zele i od toga ne odstupaju) onda je to korak previse.

 

moje prijateljice majka ima novog momka, zena ima 85 godina, ne znam godine momka, i prijateljica srecna presrecna - kaze super, sad ne mora da je posecuje jednom nedeljno, zna da ima drustvo. cini mi se da i ovo ima uticaja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...