Jump to content
IGNORED

STARCI I UDARCI


kgmr

Recommended Posts

Zene se dele na dve grupe, one koje se depiliraju gundjajuci, do onih koje su sebe ubedile da bi im dlake svakako bile ruzne i da nije in sad nemati ih. Jedna je o tome tako pasionirano diskutovala, prosto me je ubedila da je rodjena pre 50 godina sama bi izmislila i da joj se dlake ne svidjaju i kako da ih ukloni prmitivnim metodama koje bi tad imala na raspolaganju.

Link to comment
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    61

  • Indy

    41

  • đorđe geprat

    19

  • Paul

    19

da covek postane odbacen od drustva ako se ne uklopi u sablone koji su u ponudi.

ja sanjam o danu kad ce se ovo napokon dogoditi. realnost je da cesto takav covek postane meta raznoraznih dusebriznika koje bi najradije prskao nekim sprejem kad mu pridju previse blizu

Link to comment

Zene se dele na dve grupe, one koje se depiliraju gundjajuci, do onih koje su sebe ubedile da bi im dlake svakako bile ruzne i da nije in sad nemati ih. Jedna je o tome tako pasionirano diskutovala, prosto me je ubedila da je rodjena pre 50 godina sama bi izmislila i da joj se dlake ne svidjaju i kako da ih ukloni prmitivnim metodama koje bi tad imala na raspolaganju.

i sudove peres valjda gundjajuci, pa ih opet peres. i zube svako vece, itd itd.

ne vidim u cemu je problem

Link to comment

leia - sudove peres da se ne zarazis, zube da se ne kvare, depilacija je sasvim drugi par rukava.

 

mogu i ja sebe da ubedim da zelim da se penjem po cukama pod stare dane i tako resim problem - zar ne.

 

inace - nisu u pitanju dusebriznici vec konkretni problemi tipa ne mozes naci posao, nece niko da ti iznajmi stan i slicno. nisu svi pritisci rekla-kazala.

Link to comment

i sudove peres valjda gundjajuci, pa ih opet peres. i zube svako vece, itd itd.

ne vidim u cemu je problem

 

 

 

Dlake nisu higijenski problem, ciste sudove, pranje zuba, kupanje, sisanje, vazi i za muskarce. Medjutim samo su zene neprihvatljive ako uz sorc kombinuju dlakave noge. A ruke tek, u Srbiji i to mora da se depilira, dok ovde po zapadu jos nisu ukapirali koliko je to "ruzno".

Link to comment

penzija je super doba za drogiranje

 

istina, mada je svako doba super doba za drogiranje. ako ti je gust, sto cekati penziju?! a to vazi i za bilo sta drugo, ako ti se nesto radi treba da nadjes nacin da to radis sada, ne u nekoj tamo buducoj penziji  -_-

Link to comment

ja bas zelim da se drogiram, citam, slusam muziku, kuvam, blejim.... i to cu i raditi ako docekam.

 

kad sam pomenuo posao i stan nisam govorio o penzosima nego o drustvenim pritiscima.

 

a ako se ovako nastavi, mene ne bi uopste cudilo da za 20-30 godina, recimo, imas umanjenu penziju ili neke slicne pizdarije ako par puta nedeljno ne ides na neki fitnes, kurs, aktivnost.

Link to comment

ja bas zelim da se drogiram, citam, slusam muziku, kuvam, blejim.... i to cu i raditi ako docekam.

 

kad sam pomenuo posao i stan nisam govorio o penzosima nego o drustvenim pritiscima.

 

a ako se ovako nastavi, mene ne bi uopste cudilo da za 20-30 godina, recimo, imas umanjenu penziju ili neke slicne pizdarije ako par puta nedeljno ne ides na neki fitnes, kurs, aktivnost.

 

pa kuvanje i citanje je aktivnost, o cemu ti pricas, jbte?!

Link to comment

leia - sudove peres da se ne zarazis, zube da se ne kvare, depilacija je sasvim drugi par rukava.

 

mogu i ja sebe da ubedim da zelim da se penjem po cukama pod stare dane i tako resim problem - zar ne.

 

inace - nisu u pitanju dusebriznici vec konkretni problemi tipa ne mozes naci posao, nece niko da ti iznajmi stan i slicno. nisu svi pritisci rekla-kazala.

belch ti je sasvim plasticno odgovorila. ne mogu se sloziti vise, pa barem matorce u penziji niko nista i ne pita a kamoli osudjuje, a i cak da ima osuda pa jedino ako su bas blesavi pa da brinu o tome :D ako ih alavi unuci odbace bas treba da se potresu...

 

inace ne znam kako da dalje pojasnim to za depilaciju, ja to radim jer ja smatram da treba, ko ne radi mene savrseno ne zanima ni da kritikujem niti koji su im motivi. stvarno nemam nameru da pokrenem neki drustveni pokret protiv dlaka niti bilo kakav slican vid aktivizma. a ko se ne depilira a brine da nece biti prihvacen jebiga, ja mu ne mogu pomoci

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...