Jump to content
IGNORED

STARCI I UDARCI


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    61

  • Indy

    41

  • đorđe geprat

    19

  • Paul

    19

 

da se razumemo, svakako se slazem sa bubom da je svaki stav legitiman posto je poprilicno licna stvar u pitanju, al imam pravo valjda i ja da imam svoje misljenje o tim stavovima, a i vlasnici takvih stavova o mom. pa se onda skupimo i pricamo o svemu tome.

 

pa to i jeste problem. npr, neko krene da mre od straja i ziv se uzvrishti, a neko mu kaze hajde hajde nemoj tako :lolol:

Link to comment

pa to i jeste problem. npr, neko krene da mre od straja i ziv se uzvrishti, a neko mu kaze hajde hajde nemoj tako :lolol:

ok, evo jedna vinjeta iz zivota nas sto ne vrishtimo. najblizi stariji muski srodnik vec 2 decenije pati od klinicke depresije. lekovi, psihodrame, the whole shabang. pricamo mi tako jednom i tako prica krene u pravcu kako zivot nema smisla, sve je besmisleno, sve. a onda ostaris i umres, jelte. i ja onda uz smesak kazem - pa ok, u pravu si. ajde da se ubijemo! :)

muk. zabezek. najbliza starija zenska srodnica mi odbrusi vec u svom stilu i odlazi zalupivsi vratima.

no ono sto sledi je jedan zanimljiv sled dogadjaja - pomenuti srodnik sutradan odlazi u atelje, da radi, i dan posle toga, i evo ima tome neke 2 godine, uz podrazumevajuce aps end dauns, nesto se desava.

 

eto pa izvinjavam se unapred ako sam opet nekog uvredila, povredila, indisponirala itd.

nemam pojma, mene barem preterano tetoshenje samo baca u jos goru depru, kao da mi neko time kaze da nisam ni za sta.

samo ukazujem na mogucnost da mozda nisam jedina....

Link to comment

pa ti si inovator u psihoterapiji!

pa ok, mozda covek i zasluzuje podjebavanje kad podeli nesto previse licno.

medjutim, kao sto verovatno i znas, ja ne bih bila ja kad bi me za to bilo preterano briga :)

Link to comment

ajde, ne podjebavam te, salim se. velika je razlika.

pogotovo te ne bih podjebavao oko neceg sto ima veze sa klinickom depresijom.

svakako je bitno da je coveku bolje.

that's better :)

Link to comment

ce pomremo nerazumevajuci ^_^

intervencija usmerena ka zivotu je uvek dobra i pozitivna, draga i ljudima i bogu, pozdravljam intervenciju k zivotu, ja se isto najradije izdernjam na depresivnog, ide mi na zivce u 3 lepe, pa odem da perem kupatilo :D

ali hocu da kazem - ne postoji pozitivna intervencija ka smrtu, takva joj je priroda. osim one sa hashisom i buljukom devica, al to je drugi par nogavica, onaj mladalachki ^_^

Link to comment

A jebiga, moj jedan ne bas blizak drug se jednog dana ubio na opste iznenadjenje, bio mlad, lijep, pametan... A jedan drugi je par puta bio hospitalizovan zbog zelje da se ubije. Mislim da ovaj drugi to ee stvarno uraditi jer se boji i jer traži pomoć. Koliko god tada može da bude naporan, ne mogu da zamislim da mu kažem nešto tako. Otkud ja znam sta se dešava u tudjim glava i ko je na granici gdje malo treba da ode tamo ili vamo.

Link to comment

Bas me zanima kako ste samo strucno dosli do price o depresiji. Da li zato sto sam na temi o starenju pomenuo i smrt? Posle mi se salju predstavke da se ne odjavljujem. Nemoguce je da sam jedini koji misli da je postoji neka malecna veza izmedju starenja i smrti. A ako jesam, onda treba i s foruma da se odjavim, po jubilarni sedam milioniti put.

Link to comment

Bas me zanima kako ste samo strucno dosli do price o depresiji. Da li zato sto sam na temi o starenju pomenuo i smrt? Posle mi se salju predstavke da se ne odjavljujem. Nemoguce je da sam jedini koji misli da je postoji neka malecna veza izmedju starenja i smrti. A ako jesam, onda treba i s foruma da se odjavim, po jubilarni sedam milioniti put.

tako je, sva prica je oko tebe i zbog tebe.

samo potvrdjujes stereotip o egocentricnom starcu, a nisi jos ni posteno mator.

tako da i za tebe imam istovetnu poruku, odjavi se koliko god puta hoces, ja te sigurno necu moliti da se vratis.

ionako svi znamo da definitivno otici neces bar ne u dogledno vreme :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...