Jump to content
IGNORED

STARCI I UDARCI


kgmr

Recommended Posts

posetama što malih što krupnih japija koji su pročitali tekstove, pogledali video i zaključili da je lik skroz u pravu.

A šta ako jeste?

Ozbiljan sam.

Možda, možda, stvarno nema više inspiracije™ za životom, možda mu je sledeće da nešto opasno zastrani, postane serijski ubica, nosilac teških zaraznih bolesti ili tako nešto?

Jasno, uvek se može naći nešto u životu u čemu se nije dovoljno uživalo ali šta ako ima i ovih na drugoj strani...

Link to comment
  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    61

  • Indy

    41

  • đorđe geprat

    19

  • Paul

    19

U Istanbulu je prošle nedelje bio aktuelan slučaj samoubistva nekog lika u srednjim 30-im. Elem, dečko bio uspešan menadžer u nekoj korporaciji, uzimao ozbiljan keš za svoje godine, FB nalog mu sav bio u 365LD fazonu, uspešan, nasmejan, vedar, idol prijateljima i kolegama, ikona 1 rečju. I uzme on i na YT okači oproštajnu poruku u kojoj sumira otprilike kako se za svojih 35 godina naputovao, najeo, napio, našmrkao, navozao dobrih kola, nagustirao dobrih riba, nagledao svega i svačega i jednom rečju prošao sve kroz šta živ čovek može da prođe, te da život jednostavno više nema šta da mu ponudi. Nazdravio publici poslednjom čašom vina, isključio video i obesio se. Pošto su mediji ovde grozni da grozniji ne mogu biti, vest je bila maksimalno eksploatisana (uprkos protivljenjima i apelima udruženja psihologa) i sad za vikend mi se žali drugarica koja je klinički psiholog kako ima porast od otprilike 500% u pozivima i posetama što malih što krupnih japija koji su pročitali tekstove, pogledali video i zaključili da je lik skroz u pravu.

 

Ja pročito svojedobno članak u jednom eminentnom domaćem ženskom časopisu, i mogao bih se složiti - kaže da u neko doba (uglavnom ta sredina tridesetih, ili malo kasnije), čovek u mozgu kreće da bataljuje karijeru i jurenje ostvarivanja u njoj, i počinje da žeđa za onim što ga stvarno ispunjava u životu, tj nečim kreativnim čime se nekad bavio ili je uvek imao želju da se bavi. Sad, zajebano je kad ti se ceo život do tada vrteo oko suvomaterijalnih stvari koje možeš priuštiti prostim zarađivanjem mnogo para.

Link to comment

dečko bio uspešan menadžer u nekoj korporaciji, uzimao ozbiljan keš za svoje godine, FB nalog mu sav bio u 365LD fazonu, uspešan, nasmejan, vedar, idol prijateljima i kolegama, ikona 1 rečju. I uzme on i na YT okači oproštajnu poruku u kojoj sumira otprilike kako se za svojih 35 godina naputovao, najeo, napio, našmrkao, navozao dobrih kola, nagustirao dobrih riba, nagledao svega i svačega i jednom rečju prošao sve kroz šta živ čovek može da prođe, te da život jednostavno više nema šta da mu ponudi. Nazdravio publici poslednjom čašom vina...

Da mi zivot bude kao gore, ponuda/traznja, ne bih cekao ni ovoliko...

Jos ako je gore pobrojano sve kroz sta ziv covek moze da prodje...  :isuse:

 

+1 za Ljaksea

Link to comment

šta je to bilansno samoubistvo?

 

Povučeš crtu, svedeš račun, vidiš da loše preteže nad dobrim, i odjaviš se. Mnogo je češće kod starijih ljudi. 

Link to comment

Povučeš crtu, svedeš račun, vidiš da loše preteže nad dobrim, i odjaviš se. Mnogo je češće kod starijih ljudi. 

i ja sam sve obračunao i, kao što već rekoh, cilj mi je u životu doživeti stotu.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...