Jump to content
IGNORED

STARCI I UDARCI


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    61

  • Indy

    41

  • đorđe geprat

    19

  • Paul

    19

:D

 

rekoh, naucio sam da izbegavam

ma naravno, nisam ni ja blesava da slusam kojekakve besmislene rantove i kukumavke na bilo koju temu pa ni na ovu. valjda misle da je meni sve ravno do kosova jer ja u stvari na neki volseban nacin necu ni ostariti a kamoli mreti :D

Link to comment

Jesi li izabrala cipele u kojima cete saranit, kad dodje vreme (ne prizivam)? Ono, da se ne blamiras ako odluce da te isprate u dobrim, ali ne i vrhunskim cipelicima.

:)

Link to comment

eto vidis indy, svaka prica o neminovnosti smrti se odmah otpisuje kao besmisleni rant i kukumavka :D

 

edit: a i prizivanje, naravno. cudo jedno koliko sujeverja u naizgled emancipovanim osobama moze da se nadje.

Edited by aram
Link to comment

ja sam se, recimo, prošle godine odvezao biciklom do gornjeg špica ade, kada sam u povratku provozao kroz gavrila principa ulicu duša mi je bila u nosu. izgurao sam vozilo uz gepratovu. sada je bicikl kod zeta.

ma šteta što si odustao, pa ni ja u najvećoj snazi često zapnem u gepratovoj.

ne možeš odma everest, prvo mora ravno malo

daj mu još jednu šansu, ako ne bi da cimaš zeta imam ja bicikl dva u šteku :)

Link to comment

eto vidis indy, svaka prica o neminovnosti smrti se odmah otpisuje kao besmisleni rant i kukumavka :D

 

edit: a i prizivanje, naravno. cudo jedno koliko sujeverja u naizgled emancipovanim osobama moze da se nadje.

dzaba mu se shlihtas, dovoljno si pametan i ti i on da vidite da nisam tako mislila. bar se nadam :D

Link to comment

ma šteta što si odustao, pa ni ja u najvećoj snazi često zapnem u gepratovoj.

ja lakše savladam kameničku i balkansku nego gepardovu ili nemanjinu na primer... to su ti usponi smrti.

Link to comment

dzaba mu se shlihtas, dovoljno si pametan i ti i on da vidite da nisam tako mislila. bar se nadam :D

ojha, već smo i sa sitnim uvredama krenuli :lolol:

 

hajde, hajde, sujeverje je jedna krajnje razumljiva pojava :)

Link to comment

ja ne bih bas bila stroga prema ljudima koji se aktivno* plase smrti. ovo mi je samo palo na pamet, ne mislim u kontekstu ove teme, ovde je lako da se izbegne. npr. moja baka bas bas ne zeli da umre i tuzna je sto mora, vrlo jasno to tako kaze. ne izbegava temu, i ne opsesira o tome, uopste. i jos jedna moja prijateljica, sjajna zena, prosto ne voli da prica o tome, oseca u tim prilikama istinski strah, uopste ne vidim smisao da pricam sa njom o tome, niti da joj se smejem, ne zato sto sam fina, nisam, nego zato sto bi to bilo bas dzukacki. a ima, cini mi se, i druga grupacija ljudi (ocigledno smo ovde vecina) kojoj je smrt toliko apstraktna da mozemo fino da sublimiramo takve, cini nam se, nepostojece strahove. 

 

 

*obuzme ih jeza pri pomisli, ne zele, ceo dan im bude posran

Link to comment

ojha, već smo i sa sitnim uvredama krenuli :lolol:

 

hajde, hajde, sujeverje je jedna krajnje razumljiva pojava :)

jeste, a kad meni onaj rekne da sam kreten to je valjda kompliment :D

nije lepo ne postovati sagovornika, i ucitavati neke kojestarije. ko hoce da prica lepo, tuj sam :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...