Jump to content
IGNORED

STARCI I UDARCI


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    61

  • Indy

    41

  • đorđe geprat

    19

  • Paul

    19

hvala na prevodu, indi. malo smo preterali sa ovim umiranjima.

 

kao što napisah, nameravam da doživim stotu, tada će ovaj moj junior da dosegne moje sadašnje godine.  brine me malo kako ću da trošim to silno vreme. moraću nešto da prčkam uz pivo, filmove i sudokanje.

Link to comment
die, die we all pass away

but don't wear a frown cuz it's really okay

and you might try 'n' hide

and you might try 'n' pray

but we all end up the remains of the day  :misko:

 


Link to comment

pominjanja i te realnosti (osim ako ne zelimo da zabijamo glavu u pesak i bavimo se cipelama).

predlazem ti da prestanes sa ovim i slicnim bezobrazlucima. ne samo sto ukazuje na manjak manira, nego je i poprilicno besmisleno - neprekidno lamentiras nad svojom sudbinom a podsmevas se nekom ko se ne zamara neresivim glupostima i trudi se da uziva cak i u oh tako banalnim stvarima kao sto su dobre cipele.

Link to comment

predlazem ti da prestanes sa ovim i slicnim bezobrazlucima. ne samo sto ukazuje na manjak manira, nego je i poprilicno besmisleno - neprekidno lamentiras nad svojom sudbinom a podsmevas se nekom ko se ne zamara neresivim glupostima i trudi se da uziva cak i u oh tako banalnim stvarima kao sto su dobre cipele.

Al' da su vrhunske. 

Link to comment

Ko o čemu ćere o cipelama :)

Kad ste se već dotakli filma, smatram da je prikladniji za ovu temu "Solaris". Jer smrt nije završetak života! Kao kada Kelvin sretne ženu koja je mrtva već sedam godina... a ima i divan citat gde kažu; čoveku treba čovek!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...