Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

it's time to call the avengers. i sad sam u dilemi da li gledati film pre finala kulsona ili ne. nekako mi vuce ka tome, ne samo zbog marije hil, ali nisam sto posto sigurna. necu da guglam, a ne mogu da docekam da vidim nika. posle mozemo da li se skaj zaljubila u linkolna ili je to samo drugarski i o tome kako mej jebe kevu, pa marija hil i tako.

 

ove sve druge serije sto se pominju na ovom topiku mogu da se pokriju usima posle epizode 219.

Link to comment

Disney je sasvim izvesno planirao da 19. epizoda bude poslednja pre puštanja filma koji je ionako režirao po svom scenariju koautor serije, tako da se film sigurno može gledati odmah.

 

Obzirom da je Whedon proslavio alternativne tokove gledanja epizoda serije sa introm za bejzbol na FOX-u, serijom Firefly, sasvim je izvesno da, posle devetnaeste epizode, svaki raspored glednja narednih epizoda i filma nosi sa sobom jednu specifičnu osobenost baš kao i u slučaju toka priče Firefly-ja i toka emitovanja na FOX-u...

Edited by Ajant23
Link to comment

Hej, kako hoćeš! Vratiti se kući je cilj igre, a način je stvar taktike, stila, talenta i mnogo toga drugog. Nijedan nije zaista pogrešan u jedinoj igri na svetu koja ima za cilj povratak kući..

Edited by Ajant23
Link to comment

Definitivno je sad pravi trenutak za film, tako je bilo i prošle godine sa Kapetanom Amerikom, mislim da se taj film preplitao sa nekom 16-17om epizodom. U jednoj od kasnijih neko kaže "Captain America defeated the Hydra at Triskelion", mislim, to je opasan spojler za nekoga ko nije gledao film.

 

 

 

:D

 

 

Link to comment

Odgledao Ultrona, nisam oduševljen, mada je dobar

 

 

 

Prvo, jako mi je žao što sam gledao trejlere jer ti oni oduzmu jedan popriličan "woow" efekat.

Imam osećaj da je radnja nekako previše konfuzna, da je sve to u prvom delu mnogo lakše išlo, a epilog i konačan obračun su isti.

I ne svidja mi se što su krenuli da bombarduju univerzum novim likovima, to mi smeta i u stripovima, treba pohvatati ko i gde i šta i odakle, a zapravo me boli paja, samo hoću da gledam Hulka kako mlati.

 

Treći deo je, gle čuda, podeljen u dva dela, neće ga raditi Whedon, i neki od core članova tima se neće pojavljivati (Iron Man valjda). Al će zato tu biti neki novi članovi, i ispreplitaće se sa Guardiansima, i sa jedno 17 novih Marvel filmova. Ant Man npr.

 

I u filmu nema Coulsona, fali mi baš, makar minimalni cameo je mogao da padne.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...