Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

:huh:  do djavola.

 

Flash i Agenti juce jako dobri. Za sad ne deluje da ima preplitanja Agenata sa filmom, videcemo u naredne dve epizode. 

 

Btw. ne znam da li se Koulson pojavljuje u filmu uopste, radnja serije je takva da je on trenutno u skripcu i vrlo je moguce da ce biti onemogucen da se uplete u Avengerse.

Link to comment

Joj glupe li epizode Arrowa! Osim samog kraja, to je jedino bilo kul. 

 

:lolol:  :isuse:  :isuse:

 

Pogledao sad, flashbackovi vredjaju inteligenciju (cak i iskljucenu) gledaoca. Sva je prilika da necu pratiti redovno Arrowa sledece godine.

Link to comment

Juce zavrsio Daredevila, jedinu superherojsku seriju za koju nisam morao da iskljucim 70% mozga da bi bila gledljiva. Serija pokusava do ostavi dojam ozbiljnosti, u cemu preterano ne uspeva, ali je za Arrowe i Flahseve, domaci zadatak. Prica je solidna, meni odgovara i brzina kojom se sve odvija, imam dosta zamerki, ali sve ukupan utisak je da je vredi pogledati. Ono sto mi je smetalo, a sto nema sanse da se popravi je izbor glavnog glumca. Lik nema nikakvu harizmu, a glumi jebenog Daredevila. Stephen Amell i Arrow su pokazali kako se dobrim izborom zamaskira brdo mana. Dalje, Foggy je predosadan, totalno nepotreban lik, nadao sam se da ce poginuti do trinaeste epizode, ali su mi zelje ostale neuslisene. Scene sa njim i Karen, sam uglavnom provodio uz forum i face, i dok ova druga i ima neku svrhu i pokazuje naznake da moze biti interesantna, debelo smetalo, osim glupih dijaloga i jos glupljih sala ne nudi nista. Pred kraj sam se vec uplasio da necemo videti tradicionalni kostim, no to se na srecu ipak nije desilo. Prva sezona je lepo zatvorena, iz par scena moze da se nasluti veca prica, videcemo u kom pravcu ce dalje ici.

Link to comment

Ne, ali to je nekako ok, trenirao je ceo zivot i to mu je sto mu je, bilo bi bezveze da za 13 epizoda napreduje vise nego za 20 godina :D. Dardevil od super moci ima samo pojacana cula, ne i nadljudsku snagu.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

pa uzmi strip pa vidi kako se siba.

dobio je 1 na 1 kingpina, koji za laksi trening sam izgruva 17 naoruzanih nindzi samo na ruke.

 

u jednoj epizodi iznabada podivljalog gorilu. nebojsa, ne kingpin.

Link to comment

Da ne kvotujem sve: Naravno da je Flash daleko ispred svake superherojske serije koja se trenutno daje, samo izgleda da Aleksandar88 vrednuje neku kvazi ozbiljnost u odnosu na izvedbu.

 

U ostalim vestima, poslednji Eror™ je smorio na kub, ali se desilo mnogo toga zanimljivog i značajnog. Užasni paradoks.

A za Gotam valjda ne treba više ništa da se priča. :isuse:

Link to comment

Flashu jako malo fali da u svim aspektima bude savrsen. Kao da im fali vremena da neke stvari ispoliraju, da malo dotegnu gde treba, itd. Sto je i logicno s obzirom koliko im traje sezona. Mada i ovako stvarno sljaka dobro. Pored par gluposti u ovoj epizodi koje sam pomenuo, glavni time-travel/Harison Vels/Reverse-Flash zaplet i dalje odlicno voze. Krenuo je rasplet i sad me bas zanima kako ce da izvedu tu konfrontaciju i njegovo (raz)otkrivanje. 

 

 

U ostalim vestima, poslednji Eror™ je smorio na kub, ali se desilo mnogo toga zanimljivog i značajnog. Užasni paradoks

 

Upravo. Uspeli su nemoguce, da epizoda u kojoj se desi toliko toga bitnog ispadne filler epizoda  :twak: Ali opet zakuvali su dobro, sad da vidimo tu corbu. Meni je Arrow serija draga, zavoleo sam je i pored svih njenih nedostataka i sad za mene nema nazad. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Cisto da pojasnim, ovo je David Ayer izbacio Joker-a koji ce biti u Suicide Squadu. Ako je neciji imidz podlozan varijacijama i promenama to je Jokerov, tako da je pitanje kako ce on izgledati kod Snydera ili u solo Batman filmu ili u bilo kom buducem DC filmu u kom se bude pojavio. Ovo prstenje, tetovaze i zubi su bas nekako u skladu sa Ayarovom modernom LA gangsterskom estetikom. 

 

Ima i jedna spy fotka sa snimanja

 

135835PCNEX_Leto62WM.jpg?w=800&quality=8

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...