Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

 

Flashbackovi uzasno smaraju, iz sezone u sezonu su sve gori, prica gluplja i gluplja.

 

 

 

Jao, jesu osušili s tim. Ja sam provalio da više i ne pratim šta se dešava u njima. Samo neke iste face nešto rade...

 

mada, tehnicki, ni nebojsa ni betmen nisu superheroji.

 

Nebojša ima super moći, ima onaj radar čulo i ima natčovečanska ostala čula i osetljivost na njih, tako ga najviše pojebavaju.

 

Stigao sam do osmog Nebojše i kul mi je i dalje, mada je malo spor.

Link to comment

Gotov je Nebojša™. Vrlo dobar, zadovoljan sam. Ima nekih problema i luta između stripovske svedenosti i neke dramske ozbiljnosti, malo je spor povremeno i glavni muški glumci su malo neharizmatični, ali sve je to ništa preterano strašno. I da, Kingpin mi je nekako sitan i nepokretan, ali dobro.

Link to comment

zar ne rekose da ce oficijalni trejler da puste za mad max premijeru? 

inace ima ovde jos ihaj cgi da se radi....bas u nekoliko scena se vidi da je nepotpuno...gledacu ali je besmisleno...objektivno supermen je superiorniji od betmena u svakom pogledu . cak je i sladzi :D 

Link to comment

objektivno supermen je superiorniji od betmena u svakom pogledu . cak je i sladzi :D

 

Nije tacno, meni nije :P

 

Za 20. april su planirali neki IMAX ivent, gde je trebalo premijerno da predstave ovaj trejler plus jos neki materijal, etc. ali jbg, juce je trejler procureo na net, iz brazila pa su resili da ga puste sad zvanicno in glorious HD. 

 

Hejteri, cekam vas! Dodjite, necete se vratiti!  :evil:

Link to comment

ma mozete da se lozite koliko hocete :)

 

 

cush seljo sa farme :D cemu ta diskriminacija? bar zna bolje da cepa drva :)

 

ne citam stripove...pobogu to sam radila dok nisam posla u osnovnu skolu.

 

supermen je i jaci i sladji i duhovitiji je jer jer trapavaji kao RL licnost. a mi zenske to gotivimo ) a sta ce onaj sismis koga bejn samo sto nije pojeo za dorucak pa ga onako pederski ubise sa mackom na motoru...betmen je konsantna borba sa strahom (i stalno neko preispitivanje-pa bolje da je isao kod psihijatra nego pola grada da ispasta dok se on ne sabere)...un-b-fucking-dosadno .....a supermen je nada u humanity i borba za planetu Zemlju (budha fazon rodjaci :D) .... betmen je mikro a supermen makro ...naravno da sam megaloman :)

Edited by mustang
Link to comment

Chris Terrio kao scenarista ukazuje da će biti baš prilično zezanje oko Supermena i Betmena, možda čak povratak u zlatna doba Burtonovog Betmena. Šteta što film ima male šanse da izgleda išta posebno obzirom na užasnog Snydera. Bilo bi jedno trista puta bolje da Affleck sam režira film...

Link to comment

Eo i ja da se prijavim na topić mada tek krećem sa gledanjem. Za početak odabrala Flash-a, odgledala samo prvu epizodu, možda večeras još jednu. Skinula i dve epizode Daredevila, pa ću i to. Vidim pohvale. :)

Link to comment

Agenti su malo usporili, fokusirali se na flashbackove, pretpostavljam da spremaju preplitanje sa filmom.

 

 

 

Ispada da May uopste nije takav bauk kakvom je svi smatraju, i da joj je nadimak "cavalary" pogresno nadenut.

 

 

Link to comment

hm odustala sam od nebojse posle druge epizode. mozda cu mu se vratiti, ali vrlo loso. okej, nebojsa i jeste najdosadniji marvel, ali brate ovi gs tupe do besvesti. i te srednjoskolske posalice izmedju karen i fogija, jezivo. i tuce su mi mnjah. pa ono supermarket psihologiziranje u kombinaciji sa katolik giltom, kuku dru godare.

 

dosta se premisljam da prekinem zavet da gledam sve sto ima veze sa familijom lost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...