Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

 Skidanje vela misterije sa Dr Wellsa. Čista 10.

 

I agree :) ... imam krash na njega :)

 

a u agentima..ne znam zasto, ona plavusa mi ide opasno na nerve i jedva cekam da se vrate na staro sminkanje simonsove jer ovo sa grubim crtama nikako joj ne stoji. i da, jedva cekamda  skye kick ass :D ...prolepsala se nesto u poslednje dve epizode....bas bas.

Edited by mustang
Link to comment

I agree :) ... imam krash na njega :)

 

a u agentima..ne znam zasto, ona plavusa mi ide opasno na nerve i jedva cekam da se vrate na staro sminkanje simonsove jer ovo sa grubim crtama nikako joj ne stoji. i da, jedva cekamda  skye kick ass :D ...prolepsala se nesto u poslednje dve epizode....bas bas.

 

bas sam primetila da su skye poboljsali stajling drasticno... inace mi se bas svidja kako napreduje sezona, volim sto su zamracili atmosferu...

moram flash-a da nastavim, bas ste me zaintrigirali.

Link to comment

Dojajna epizoda, i naravno, opet pauza. Poserem im se, dabogdaim Agentи ukrali svu gledanost.

 

 

 

Inače, ova sezona mora da se završi smrću (koja naravno ne mora biti za stalno :D ) Razagula, a sve se nekako bojim da će razrešenje biti u fazonu "E predomislio sam se, nek me ipak Nisa nasledi, aj zdravo, puj pike ne važi. I vodim Merlina sa sobom."

 

 

Link to comment

 

Pa to bi u stvari bila jos jedna zgodna prilika da se u pricu uvede Lazarus pit. Oliver kokne Ra'sa, Nisa ga odnese do jame, tu se njih dvoje pomire i tu se on primiri na neko vreme, npr. do tamo 5-6. sezone, kad bi opet udario na nejaki Starling :D

 

Link to comment

 

imam ozbiljan problem :) sa stephen amell...dok mu se iz srca divim kao coveku, na fejsu sam njegov fan, i sve sto radi radi sa takvom ljubavlju prema nama, pozrtvovanoscu protiv raka (majka mu prelezala)....itd...fan sam njegove licnosti, toliko me opasno zivcira sa jednolicnom glumom da mi je ne podnosljiv na ekranu. i ra's al gul ko shaban iz mrcajevaca...

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Super, bas sam se pitao kad ce :) Videh vec na twitter da je neko prokomentarsao onako kako sam se ja nadao, da je serija sve ono sto je Gotham trebao biti, da je bilo srece i pameti. 

 

LM, odoh da pravim mesta na hardu za DDa :D

Link to comment

odgledo prvu derdevila.

prilicno je ok, mada mi malo smeta sto uopste nije jak.

pricamo o coveku koji je 1na1 dobio kingpina, a u seriji se po pola sata bije sa kojekakvim obicnim klosarima.

Link to comment

Konačno malo vremena da se gleda nešto!

Nebojša™ pocepao. Nisam pogledao celu sezonu, ali je vidan pomak u kvalitetu u svakoj epizodi.

Ono ludilo na kraju druge epizode može odmah da konkuriše za najbolju masovnu tuču na malim ekranima™. Spek-takl! :Hail: :Hail:

Bio sam skeptičan, ali sve je ovde kako treba, a Ana™ je lepša nego ikad. :wub:

 

Pogledajmo u HD-u najbolju televizijsku masovnu tuču svih vremena (pretpostavljam u jednom kadru, za šminkere):

 

http://www.youtube.com/watch?v=W7fYIMEQ1Xw

Link to comment

Ako je ovih 13 epizida bilo samo uvod u seriju, onda serija moze da dobije prelaznu ocenu.

Ova scena masovne tuce mi je nesto najgluplje u seriji i tu sam ozbiljno razmisljao da prekinem gledanje. Napada lokal gde ruska mafija drzi oteto dete i od 15 otmicara 2 imaju pistolj, a mozda jedan, ili dva imaju noz, dok su svi ostali reseni da se obracunaju golim rukama (mozda preterujem, ali tako mi je delovalo).

Druga stvar koja mi smeta je resetovanje glavnog lika na pocetku svake epiziode i objasnjenje da mu rane zarastaju brze zbog meditacije :lolol:  Ok, nije dokumentarna serija, ali malo realnosti ne skodi.

Da nije izaslo svih 13 epizoda u paketu, ne verujem da bih seriju pratio redovno svake nedelje.

Link to comment

Erou istovremeno  :frust: i  :Hail:

 

 

 

Ako su kanili da izbace Roja iz serije onda bolje neka ga ubiju, a ne ovako sladunjavo da 11godisnja publika bude srecna. Ako nisu i ako ce se vratiti u poslednjoj epizodi kao ispomoc, ili u narednoj sezoni onda ajde, ok.

 

Ovo na kraju je dobar mindfuck, videt cemo sta ce biti, kapiram da ce Oliver moliti Razu da je posalje u Lazine pite.

 

Flashbackovi uzasno smaraju, iz sezone u sezonu su sve gori, prica gluplja i gluplja.

 

 

 

Sledea epizoda je crossover valjda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...