Jump to content
IGNORED

Twin Peaks nova sezona, vreme je za hajp


Lrd

Recommended Posts

nije da ga ne volim, nego nisam bila u mogucnosti da ga gledam kad ste ga svi gledali, a posle kad sam mogla, vise niko nije hteo da raspreda o epizodama i verovatno mi zato ne znaci koliko svima.

 

ali cu gledati, svakako, ako nista drugo, da sledim hajp.

Link to comment

prikazuje se u americi i evropi dosta cesto, cak je i kod nas neka tv pustala pocetkom 2000-ih. ali sam vise mislila na znacaj, nego na vanvremenost.

Značaj Gradića Pejtona nije sporan - nisam siguran, ali to je valjda neka prva serija tog tipa, arhetip svih sapunica. Reč je bila o roku trajanja filmovi vs. serije.

 

Za Ameriku ne mogu da znam, ali zaista ne mogu da se setim da se prikazivala igde ovde još od sedamdesetih, možda sam propustio.

 

Inače, gledam po ovim kanalima koje imamo na ptt kds i može da se nađe tek po neka serija iz sedamdesetih i osamdesetih uopšte.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

glumac koji je igrao boba je umro sredinom devedesetih. nadam se da ga nece kompjuterom praviti.

220px-Frank_Silva.jpg

zar on nije bio nekakav fizicki radnik koji se slucajno pojavio u sceni a to se DL svidelo do jaja?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...