Jump to content
IGNORED

Twin Peaks nova sezona, vreme je za hajp


Lrd

Recommended Posts

[...] ukupno će biti 18 epizoda.

 

 

 

[...]nisam stigao da ispratim treću i četvrtu (koje su sastavni deo ovog novog Twin Peaks prologa, pa je i namera autora bila da se sve 4 odgledaju kao jedna celina),

 

Jedini ispravan nacin da se ovo odgleda je da zgutas esid i odvalis svih 18 epizoda kao jednu celinu.  

Link to comment

Кајлов допелгангер изгледа исто ко Мадсен.

 

Са друге стране, кад ће више та напаљена студентарија да научи да се не секса на језивим местима?

Link to comment

Nadam se da nisam noćas razbudio komšiluk (sa ozvučenjem), ali sam bio primoran da uključim zvuk jer su epizode stigle na HBO GO bez prevoda.

 

 

 

Uglavnom, dve fantastične, ali prilično različite epizode, treća je totalan freak-out, čak i za Linča (u pozitivnom smislu), i nešto je što se retko kad vidja na filmu, a na televiziji skoro nikada. dok poslednja nagoveštava polako vraćanje u jedan drugi format.

 

 

Naziru se i dve glavne teme priče, ali o tome ne bih diskutovao dok svi ne odgledaju treću i četvrtu, a onima koji su odgledali, predlažem da koristimo spoilere.

Link to comment

 

 

 

Uglavnom, dve fantastične, ali prilično različite epizode, treća je totalan freak-out, čak i za Linča (u pozitivnom smislu), i nešto je što se retko kad vidja na filmu, a na televiziji skoro nikada. dok poslednja nagoveštava polako vraćanje u jedan drugi format.

 

 

Dok sam gledala treću, sve vreme sam mislila da mora da je  Linč na LSD-u, pušten sa lanca, i da li je ovo previše za prosečnu publiku. 

 

HBO GO ima srpski prevod, bar je imako danas popodne.

Link to comment

Dok sam gledala treću, sve vreme sam mislila da mora da je  Linč na LSD-u, pušten sa lanca, i da li je ovo previše za prosečnu publiku. 

 

 

Jedini ispravan nacin da se ovo odgleda je da zgutas esid i odvalis svih 18 epizoda kao jednu celinu.  

 

+1

Link to comment

Dok sam gledala treću, sve vreme sam mislila da mora da je  Linč na LSD-u, pušten sa lanca, i da li je ovo previše za prosečnu publiku. 

 

HBO GO ima srpski prevod, bar je imako danas popodne.

 

 

Stigao je večeras i kod mene, sa jedan zakašnjenja:

 

 

 

bluerosemcr04.png

 

 

 

 

Inače, jedna od mojih omiljenih scena iz treće

Pokojni Major Brigz koji plovi svemirom i ukazuje se Dejlu Kuperu dok ovaj beži kroz Crnu Ložu, i obaveštava ga da obrati pažnju na Projekat Plava Ruža...   :Hail:

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

HBO Go kod mene već 2 dana , jedva pušta Twin Peaks, mora da se više puta pokuša , a dans mi je tražio da se registrujem,  :ohmy: , a kada sam to uradila, onda mi je napisao da nisu prošla 24sata od prethodne registracije. Da li treba reći da sam se samo jednom registrovala na početku korišćenja i otada nijednom više. Poludeo skroz. Prevod imam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...