Jump to content
IGNORED

gone girl


Sundance Kid

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    48

  • Turnbull

    25

  • Hippie

    17

  • Ajant23

    15

a njega je radio za kikiriki?

 

Alien 3 bi bio najbolji Alien među svim Alienima, da ga nisu zlikovci osakatili i u pre- i u post-produkciji. I posle još snimili nastavak u kom klonirana basketašica Ripley ipak ima kraljicu u sebi, pošto je i njena prethodna verzija imala :isuse:

daj ne zezaj.

nista ne valja u tom filmu. fincer ga je snimio da bi mogo da drka na njega.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Odgledao film. Ni najgori, ni najbolji Fincher, negdje na sredini, vrijedjelo pogledati. Jedino sto mi je malo zasmetalo je bio prelaz na scenu nje u autu i "i'm so much happier now that i'm dead". Meni djelovalo kao neprirodan prelaz i kao pocetak drugog dijela filma, sto je mozda i bio cilj, ali meni djelovalo kao momenat za pispauzu. Inace, meni super sto su policajka (iz Treme, Deadwooda...) i sestra (jedino pozitivno na Leftoversu) tu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Upravo na Social Networku Fincher je pokazao kakav je majstor. Odličan reditelj je onaj koji od na prvi pogled totalno nezanimljive teme snimi vrlo zabavan i kvalitetan film. A on je to potpuno uspio. 

 

A i Gone Girl je vrlo uspio film. Zanimljiv, vozi čitava dva i po sata, čak i u prvoj, naizgled sporijoj polovini, istovremeno kompleksan, doduše sa ponešto nedorečenosti. Nastavljamo da pratimo Finchera! Moram pogledati još Girl with Dragon Tattoo kojeg sam preskočio jer nisam htio da kvarim original.

Link to comment

Opa, pa možda i jeste bio Čović u pravu kada je na inauguracionoj konferenciji za štampu oko promene imena FMP-a direktno podržao Staljina poznatom pričom oko osude Bahtina zato što je metafizičar  :unsure:

Link to comment

Moram pogledati još Girl with Dragon Tattoo kojeg sam preskočio jer nisam htio da kvarim original.

 

volem Finchera, al to nisam gledala iz protesta*.... istog onog kad sam odbila da gledam rimejk za Let the Right One In

 

*volem Rooney, but there can only be Noomi 

Link to comment

Pa, nisi pogledala iz protesta jednog od najboljih holivudskih scenarista i jednog od najboljih holivudskih reditelja koji vade iz govana konceptualno skandinavsko smeće koje piša po Strindbergu, i bila si u pravu...

 

Smeće je smeće, iako je američko bolje od ovih njihovih uzora...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...