Jump to content
IGNORED

Usvajanje dece


JozoMujica

Recommended Posts

  • Replies 550
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    52

  • ToniAdams

    42

  • Giga Moravac

    33

  • Notorious

    33

pa to da bi radije bio nezbrinut (tvoj stav) zasnivas na tome da nezbirnuta deca tako razmisljaju (u prethodnom tvom postu). nemam sta da razmatram, ja znam, nego ti kazem za tvoje dobro. nema na cemu.

 

Sorry ali procitao sam svoje postove i ne vidim gde sam bilo sta rekao u ime nezbrinute dece i kako ona razmisljaju. Napiso sam samo za sebe u hipotetickoj situaciji.

Link to comment

ako si zeljan pristojne diskusije, moras da uvezbas izvlacenje informacija iz teksta. ovako sticem utisak da ne pricas sa mnom, nego sa... nemam pojma s kim. 

 

izrazila si razumevanje za neke stavove i razmatranje sredine, ali kako cemo onda unaprediti sredinu, tj ko ce je unaprediti, ako joj se takvoj bolesnoj svi konformisticki uvlacimo, uvek nalazeci izgovor zato je tako?  

Link to comment

 kako cemo onda unaprediti sredinu, tj ko ce je unaprediti, ako joj se takvoj bolesnoj svi konformisticki uvlacimo, uvek nalazeci izgovor zato je tako?  

 

Praveci licni primer?

Link to comment

a. gospodin giga za tebe  :mad:

izrazila si razumevanje za neke stavove i razmatranje sredine, ali kako cemo onda unaprediti sredinu, tj ko ce je unaprediti, ako joj se takvoj bolesnoj svi konformisticki uvlacimo, uvek nalazeci izgovor zato je tako?  

ne znam kako boldovani deo sledi iz neboldovanog. svakako nemam konancno resenje.  

Link to comment

 

ne znam kako boldovani deo sledi iz neboldovanog. svakako nemam konancno resenje.  

 

ne sledi, time ne podrazumevam da ti sama razmatras sredinu na taj nacin, samo sam pitao kako. znam da resenje nije ni blizu.

Edited by Aće
Link to comment

Tvoj komentar bih uzeo u razmatranje tek kada bih video kako prolaze deca u istospolnim brakovima u Srbiji.

 

pa u srbiji neces videti kako prolaze deca u "istospolnim brakovima" posto tkavih brakova nema. ali, da li zaista mislis da nema dece ciji je bioloski roditelj gej i zivi sa svojim istospolnim partnerom? 

Edited by rajka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...