Jump to content
IGNORED

Advokatura


Tribun_Populi

Recommended Posts

I to ne samo u NS. Sadasnja ekipa u komorama otvoreno radi za vlast, a protiv interesa advokature. Na celu beogradske komore trenutno je istaknuti SPS-ovac iz 90ih. Beljanski je dobar sa Vučevićem i Majom Gojković.

Edited by bejzbolka
Link to comment

Nesto mi sad pade na pamet,  u pripremi je usvajanje novog ZPP-a, a komore se drze pasivno. Pre dve godine je Ceda poveo proteste protiv ZPP-a koji je jos tad trebalo da bude usvojen, ali su se Komore pobunile zbog zahteva advokata. Vrlo moguce da sada sklanjaju Cedu, kao glavnog bundziju, da bi ZPP prosao neopazeno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Skapirao sam da mi je najneprijatnije kad klijentu treba da ispravljam gramatičke i pravosopisne greške, posebno kad napiše nešto na engleskom.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Skapirao sam da mi je najneprijatnije kad klijentu treba da ispravljam gramatičke i pravosopisne greške, posebno kad napiše nešto na engleskom.

 

Isključi mark-up za te stvari, neće ni primetiti. Upališ ga samo za ozbiljnije izmene. Radi provereno i kod pregovaranja sa drugom stranom.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...