Jump to content
IGNORED

Pogodi koje je ovo motorno vozilo...


namenski

Recommended Posts

3 hours ago, maheem said:

pk.jpg

@maheem kvarno :D si ostavio da se vidi i logo, podseca me na:

 

 

 

zastava_logo.png

 

A nije Zastava :sleep:

Neki Japanac koji se negde pravi...

Mudro si ovo smislio, jebemliga, neka nesvrstanost, Kina nije 100%...

Aj da sacekamo...

Edited by namenski
Link to comment
8 minutes ago, namenski said:

kvarno :D si ostavio da se vidi i logo, podseca me na:

 

 Isto kao kao na prethodnoj strani, postavljena slika  Jensen-Haeley Rodstar-a (britanski auto), ali sa volanom na levoj strani  :plz:

Link to comment

tako nešto, uglavnom je na nekoj listi najružnijih automobila: Perodua Kenari
pokušao sam da izguglam neki auto koji sam video u komšiluku prošle godine, liči na Nissan Cube ali je u pitanju Toyota ili Mazda, ne mogu sada da se setim ali mi gugl nije pomogao. imao je ruske table i 100% sam siguran da je toyota ili mazda sa drugačijim logom od njihovog standardnog.

eo nešto lako, mislim da su namenski (sačekaj malo, daj i drugima šansu), a i mnogi drugi, fanovi ovog avta.

faf4e61230e405c1018a71bc19c2cf5b0213cc31.jpg

Edited by maheem
Link to comment
5 hours ago, namenski said:

SKODA130-RS.jpg

 

 

Oftopik, apropo ovog Skodilaka - tamo negde 70-tih moj stric se bavio trkanjem, uglavnom brdo i reli, nesto malo i krug. I negde mu uleti za male pare totalirana olupina ove Skode RS, ozbiljne reli makine za ono vreme i to cak i u svetskom sampionatu. Motor jos upotrebljiv, ali malo toga drugog umesto njega. Uzme ti on to, i pride jos jednu "obicnu" Skodu 100 sa cetvoro vrata, zutu dabome (a kakva bi drugo bila), i odluci da ubudzi makinu iz RS u to. Nije bilo neke velike frke, motor je legao sraf na sraf, najveca komplikacija je bilo instaliranje hladnjaka, no posto je deda bio iskusan mehanicar resili su njih dvojica i to. Testirao ga je malo na ravnom putu van sela, motor prede, nista se ne pregreva, sve radi k'o sat. I ode on s njim na prvu trku na brdo na Venac.

I ekspresno ga savije oko drveta k'o bananu, samo cudo ga spasilo teze povrede ili neceg jos goreg.

Ispostavilo se da je auto bio totalno neupravljiv, standardna sasija "stotke" nije bila dovoljno kruta za motor nekih 3x jaci od standardnog i da se deformisala u krivinama. Stric je brze-bolje prodao sta se moglo prodati od ostataka Skode i vratio svom "abartovanom" Fici. A cale ga je kasnije godinama zajebavao za Skodu :D

Link to comment
52 minutes ago, maheem said:

eo nešto lako, mislim da su namenski (sačekaj malo, daj i drugima šansu), a i mnogi drugi, fanovi ovog avta.

 

Ih, Lancia Delta Integrale.

Link to comment
39 minutes ago, Bujodrag said:

9Xh0EQS.jpg

 

 

Ovaj je jedan od onih koje bih vozio da umem da vozim. A zaista ne umem :ohmy:

 

Obično se nalazi na listama najružnijih automobila.

Bre Bujodraze, meni taj auto nikada nije bio ruzan i uvek sam se cudio zasto grese dusu o njega.

Na stranu sto su mi za srce prirasla njegova veca braca, prethodnici svih potonjih Subarua, Quattro-a, jednom recju limuzinskihtm 4x4...

 

AMC-Eagle02.jpg

 

AMC-Eagle.jpg

 

@JozoMujica sta se ceka?

Bujodrag je bonus :), a i ja sam spremio nesto za onog @Pegin-a i @Skyhighatrist-a.

I ostale, naravno, obaska sto se I @Radoye ucutao :tongue:

Link to comment
8 minutes ago, Bujodrag said:

Al' nije to taj avto, sem ako nije neka modernija serija. Ovaj tvoj je manje ružan lep

Ma znam da nije, neka paceri :D pogadjaju, samo sam se nadovezao...

Link to comment
2 hours ago, Bujodrag said:

9Xh0EQS.jpg

 

 

Ovaj je jedan od onih koje bih vozio da umem da vozim. A zaista ne umem :ohmy:

 

Obično se nalazi na listama najružnijih automobila.

AMC Pacer.
ovo je bilo lako posle današnjih istraživanja lista najružnijih automobila. meni se njegov dizajn baš dopada.

evo ja ću jedan poznatog proizvođača a taj model se i dalje proizvodi:


 

th.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...