Jump to content
IGNORED

Pogodi koje je ovo motorno vozilo...


namenski

Recommended Posts

Gde se zagubila stara "pogodi auto" tema? Bilo je tamo svakojakih opskurnih točkaša... 

Ima je tamo napred, ali ostaviću ovo ovako bez spajanja baš zato da ponavljanje ne bi sad olakšalo pronalaženje odgovora.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Ponudjen ko pocascen, svi se, pocev od Prospera, prave ili vazni ili ludi, tako da vidimo mi ovo:

 

0009_zpsedf3d8ef.jpg

 

0008_zps2f949ce7.jpg

 

Dakle, ne narocito uspeo kao model, ali prvi u necem sto je danas postalo em moda, em poprilicno vazno, em izistinski korisno.

Napravio ga jedan izistinski genije za motorna vozila i - ovo auto je direktan prethodnik mozda najboljeg automobila svih vremena.

Onako automobilski.

Link to comment

Ponudjen ko pocascen, svi se, pocev od Prospera, prave ili vazni ili ludi, tako da vidimo mi ovo:

 

...

 

E, nije, gužvaa ovih dana našao sam i 2 slike, preimenovao ih da ih ne možete naći preko gugla, pa ću da okačim čim stignem.

Link to comment
  • 4 years later...

Ok, meni se ne sviđaju, nekako nisu lepo ostarili, izgledaju mi kao iz neke Bond parodije :)

 

59a6fb780eeb7_DSC_0651-940x542.jpg

 

1961-Jaguar-E-Type-1745-21.jpg

 

XK 120 Pininfarina mi je mnogo lepši :happy:

 

xk120-rear-near-JAGUAR.jpg

 

Evo ga zadatak:

 

mmmmmm.jpg

 

 

 

Link to comment

Sada videh na ovom topiku, Prospero eskivirao, 'ajde neka se neki junak okusa na:

 

On 11.9.2014. at 23:47, namenski said:

Ponudjen ko pocascen, svi se, pocev od Prospera, prave ili vazni ili ludi, tako da vidimo mi ovo:

 

0009_zpsedf3d8ef.jpg

 

0008_zps2f949ce7.jpg

 

Dakle, ne narocito uspeo kao model, ali prvi u necem sto je danas postalo em moda, em poprilicno vazno, em izistinski korisno.

Napravio ga jedan izistinski genije za motorna vozila i - ovo auto je direktan prethodnik mozda najboljeg automobila svih vremena.

Onako automobilski.

Ako je Jeep otac danasnjih SUV-ova, ovo im je keva, obaska sto je rodonacelnik svih limuzinskihtm quattro i ostalih 'drz' se dobro' auta... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...