Jump to content
IGNORED

Pogodi koje je ovo motorno vozilo...


namenski

Recommended Posts

7 hours ago, peralozac said:

GM Firebird.

 

Jeste GM Firebird, preciznije GM Firebird III a na tvojoj slici su i I i II a postojao je i IV, svi razliciti. Inace I se nalazi i na trofeju koji se dodeljuje pobedniku NASCAR Dejtona 500 trke. Pored radikalnog dizajna zajednicki im je i pogon mlaznom turbinom (o cemu je Namenski pisao).

 

Harli Erl koji je smislio sve ovo je inace najpoznatiji po dizajunu originalne Sevi Korvete, bez sumnje jednog od klasika u svetu automobila.

Link to comment
3 hours ago, namenski said:

Gde ste misevi? :D:tongue:

 

000010.jpg

 

Ja sam prilično siguran da je ovo motorno vozilo nekakav automobil.

Boja mu je odvratna ali ima dovoljno točkova.

Eto, pogodio sam :happy: 

Link to comment

Izvini Namenski.

Iako volim da glumim nekakvog elitistu pa se hvalim da nemam tevelizor i da ne znam da vozim kola, svidja mi se ovaj topik, ne bih voleo da ga oštetim.

 

Ovo sledećeg zadatka. Mislim da je lak i verujem da ćete brže naći koji je nego ja. 

Bio je jedan godinama parkiran u mojoj ulici ali je bio neka nabudžena verzija, ne znam kako se to zove kad mu delovi s cevima vire iz sredine haube. A vozio ga je i jedan poznati filmski lik.

Mislim da mi se svidjao i kad sam bio klinac :ohmy:

 

uiMRz8I.jpg

Link to comment

Znam za auto nazivom (ili bolje rečeno sjećam se naziva) ali ostavljam drugima da pogadjaju jer nisam im'o živaca već potražiti koji je. :dry:

Mislio sam prvo da nije BMW M1.

Link to comment

Radoye, cenim tvoj trud, ali ja sam digao ruke od ovog topika: pojavio se 1 uobicajeni forumski шаљивџија sa 'odgovorima' poput ovog, izguglanog:

 

jljk.jpg

 

Samo sto je njega 'mrzelo' da napise o kom se autu radi, dovoljno mu je bilo da nam da na znanje da nas je 'procitao'

Jebes De Tomaso Panteru...

 

Sve najbolje.. :) 

Link to comment

Naravno da je Pantera u pitanju nego me sad sokiralo otkud ona na postimages u ovoj tvojoj varijanti. Fotku sam ja licno slikao i ova velika sto sam je okacio je original. Kacio sam je jedino na svoj FB, pa ako je neko odatle kopirao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...