Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ChampionSHIP,

 

Чех брани за Челзи у пријатељској против анонимних Немаца, Зума у тандему са Теријем. Ко погоди Мурињов тим у било ком од првих 10-15 кола, капа доле. И Азара ћу да продам, бежим ја од рингишпила који следи.

Link to comment

У кладионици, а у Фантазију ћу да те питам када ти остане 6 милиона из одбране на клупи против Лестера.

 

У ствари, требало би имати Терија и Кејхила, идем да их убацим.

 

Не, то је била грешка: штета што и Влар изгледа иде у Тотенхем, могло је да се лепо комбинује са Дејвисом без њега.

 

...и тако већ данима, а овде на топику мртвило. Немогуће да и неко од вас није тако страшно оболео као ја и немогуће је да нема још неког ко нон стоп врти њуз нау трансфер њуз и Скај трансфер центар и комбинује и врти и мења. Што не пишете о томе? Ако се штекујете, свака част, али нешто смете да кажете. А ако нисте баш тако напаљени, погрешили сте хоби. :p

Link to comment

Bez skauta nista :D

 

Ja sam vec X puta menjao, i trenutno ovako izgleda:

 

Krul - Cresswell, Terry, Debuchy, Jones - Gerrard, Eriksen, Mata - Dzeko, Rooney©, Remy.

 

Tu su jos i Myhill, Odemwingie, Huddlestone i Long.

 

Bice jos promena, zavisi od pojacanja ali i pripremnih tekmi. Daleko je 16. avgust :)

Link to comment

Taj Kresvel vam ito sranje ko onaj Marijapa iz Redinga sto nas Prslin lozio da će da pokida a dečko jedva klupu zabo u prvih nekoliko kola.

Link to comment

Пореметило те Светско. При сизон се захуктао итекако.

 

Ево, само јуче смо сазнали да се Чех опоравио и да ће од првог кола да буде у комбинацији са Куртоном™, да је Керол повређен, да ће Фан Хаал (спремам вас за Ацу) играти 3-5-2, што потпуно мења однос према Рунију и гомили јефтиних Манчестерових средњака, да је Херера у тој формацији у једној јединој утакмици имао пет асистенција...

 

Али, то није све!

 

Јуче су Бен Дејвис и Ворм отишли у Тотенхем а Сигурдсон се вратио у Свонси, што је потез који је створио одличног играча одбране за 5м и одличног средњака за 6м, што је категорија у којиј су ове године најтањи ресурси - бар на старту. Такође, први пут је споменуто да би и Влар могао у истом правцу на сличну шему, за Доусона и - важније - Холтбија.

 

Добро, ја јесам на одмору и мозак ми вапије за било каквим садржајем који нису књиге старе, али веруј ми да се при сизон већ врло бурно одвија.

Link to comment

Ja sam usresređen na kombinacije sa brojkama, podeliću kad se još malo iskristališe. Usput još nisam načisto koju ligu ću da igram i da li ću ofanzivom da napadnem promoušn ili defanzivom relegejšn. Kada napravim formacijske kalupe samo ću da ih bacim preko spiskova igrača, kao kad bih pregledavao nečiji psiho-test na zaokruživanje.

 

U svakom slučaju, Dani Bezalkoholičar i Kiron Tripije su mi zakucani u startnih 11.

Link to comment

Ovde napadaci donose najvise poena, tacno? Ja sam mislio da igram 3-5-2 jer na sredini stvarno ima gomla odlicnih opcija, ali ako ce Eriksen igrati na krilu umesto u rupi™ mislim da cu ga zameniti za nekog napadaca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...