Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

У праву си да би требало сачекати са одлуком.

 

Што се мањих лига тиче, ја већ пар година играм једну у којој нас има 5 плус мој стари непријатељ Авер и изузетно је занимљиво јер је добра екипа и јер су сви активни. Да у ту лигу неко убаци додатни подстицај да се, на пример, прва два или три квалификују за промоцију све би прштало од менаџерисања.

 

Једини проблем видим у томе што би одређени проценат неактивних преживљавао у Чемпионшипу. У ствари, сада знам шта ми је тачан предлог: да се прави трећа лига (отварам конкурс за име) ако има више од 20 пријављених играча за овогодишњи Чемпионшип а да у ту трећу убудуће бивају протерани неактивни Премераши и Чемпионшипаши, као и новопријављени за које нема места у 'Шипу. Нека испадање из Премера остане као што је и било, али ако буде и неактивних који су преживели, да се избаце и они а да на њихово место дођу активни из лиге испод према редоследу на табели.

 

Едит: није лоша ни ова фора са две друге лиге.

Edited by Прслин
Link to comment

Moj je predlog da se C'ship puni pa da vidimo gde smo 2-3 dana pred sezonu i onda da se odluci da li se sece i po kom principu.

 

 

+1. S tim da oni koji su bili neaktivni prosle godine imaju losiji tretman prilikom preseka od novajlija. Adasevic excluded. 

 

 

 ili da iscimamo drugare koji ne igraju ovde...

 

Ne znam koliko bi to bilo zanimljivo onima koji su sa PPP-a, a igraju u toj ligi. Veliki deo drazi u svemu ovome je prepucavanje i stvaranje nekih rivalstava. Igranje sa vecini forumasa nepoznatim likovima bi bilo kao one random lige.

Link to comment

Па, добро, трећа лига је у питању, не може да има и рефлекторе и све четири трибине и кров...

 

Али, улазак у Чемпионшип би морао да буде условљен чланством на форуму.

Link to comment

Mislim da je bolja fora sa dve druge lige, jer ce tad svako imati sansu da za godinu dana stigne do Premiera. Smorice se ljudi ako znaju da minimum dve godine ne mogu do prve lige.

Link to comment

novi aplikanti su (dodajte ako sam nekoga propustio):

cvrlle

Svarog

tsva

crtamOrasi

Calavera

 

ako se dobro sećam, bilo je ne više od 5 neaktivnih u 'šipu, od kojih je 1 rehabilitovani adašević. ako se broj novih ne poveća značajno, najbolje je ići na veći 'šip, pogotovo što možda odustanu i neki od onih koji su prošle godine bili aktivni. uostalom, nismo još sigurni ni da će svi Premeraši da se vrate...

Link to comment

On je bio treci prosle godine u Premeru, nije bas novi :lol:

To je Behemoth ;) Ovo je drugi član, bez h na kraju :)

 

 

Edit: na njega sam mislio

Koga da potplatim da upadnem u championship? :)

 

Računajte na mene ako se otvori još neko mesto. Ne odustajem, igram cele sezone, scaut me ne zanima, nemam decu, sad, jedino baš ako me udari tramvaj, ili tako nešto, pa da propustim neko kolo. Pa i to bi bilo samo ako nema neta u bolnici.

Edited by zoki
Link to comment

:lol: 

 

Ne bih uopste izvalio :)

 

Elem, u zavisnosti od toga koliko ce nas biti nije lose da se napravi treca liga. Moze i dve druge, al mislim da je bolje treca gde bi igrali i rezevni timovi Premerovaca :)

 

U svakom slucaju treba sacekati do 2-3 dana pred pocetak sezone da vidimo ko ce sve da se javi i potvrdi ucesce... 

Link to comment

Ma glupa je ta opcija sa trecom ligom jer ce se ljudima ogaditi fantasy ako dugo ne mogu da dodju do top lige. Ionako je u drugoj ligi prosle godine bilo dosta neaktivnih, ove godine neka je igraju oni koji znaju da mogu biti aktivni, a i kvalitetna je popuna novoprijavljenim igracima koji ce biti ozbiljni. Bolje da svi imaju sansu da se dokopaju Premier Lige, kao Malkin prosle godine recimo. Koliko znam to mu je bila prva fantasy sezona. Po meni neki maksimum aktivnih u drugoj moze biti oko 22-24, sto je skroz ok i nema potrebe za trecom ligom.

Link to comment

meni se čini bitnijim da c'ship bude dobar i da bude dvokružno i sve lepo i fino i zanimljivo, a da se napravi treća liga, pa koliko god bude ekipa. bar smo sigurno da ko prođe aktivno treću ligu, sigurno će biti aktivan i u višim ligama. nije sad neka drama igrati jednu sezonu treću ligu, a pogotovo ako već ima 5-6 ekipa forumaša koji će vrlo verovatno biti aktivni i na topiku i na fantaziju.

Link to comment

I ja se prijavljujem za 2 ligu...Ako ima mesta...Molio bih ako moze neko objasnjenje u krtkim crtama sta igramo,koja su pravila...H2H ili kako...

Link to comment

Zahvaljujem kolegi Prslinu na tabeli, od velikog mi je značaja. :)

 

Dakle, prošle sezone od 22 tima, 5 je bilo vidiljivo neaktivnih, 4 su se plasirala u viši rang, što je ostavilo 13 takmičara za koje prosto mora imati mesta u drugoj ligi, kao i za 4 (ili 3, to ćemo još da vidimo) koja ispadaju iz PPPremiershipa. Naravno, osim u slučaju da sami ne odustanu ili ne neprave tim do zatvaranje lige.

 

Na ovaj spisak novih aplikanata:

cvrlle
Svarog
tsva
crtamOrasi
Calavera

Behemot

 

dodajem i Arbeitmanna, čiji čuveni (i standardan ranijih godina) NK Pakistan nije stigao da bude formiran usled godišnjeg odmora i praktično nepostojećeg interneta.

 

Uz Adašavića, koji je bio u 5 neaktivnih, ali koji je najavio oštru borbu do poslednjeg kola ove godine, to je već 25 potencijalnih učesnika.

 

 

Moje mišljenje je da bi trebalo krenuti sa popunom Champppionshipa već od danas, pa da napravimo kroz 15-ak dana presek stanja, pa da vidimo šta nam je činiti.

 

U tom smislu, evo šifre za Champppionship™ 2014/15:

42603-19982

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...