Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam za trecu ligu ako ne budem morao da je igram! Ako se ipak zalomi da budem morao, mislim da valjalo naci kakvo drugo resenje...

Link to comment

Pazite samo da ne prekomplikujete

 

Mnogo je 3. liga, malo veći c-ship je dovoljan da primi sve, kada se neaktivni zamene ovima koji su prošli probu i klajenje na wc-u

Link to comment

Pazite samo da ne prekomplikujete

 

Mnogo je 3. liga, malo veći c-ship je dovoljan da primi sve, kada se neaktivni zamene ovima koji su prošli probu i klajenje na wc-u

+1 i + Fei

Link to comment

Ови што неће трећу се плаше да би могли у њу да испадну. :P

Sto se mene tice ne plasim se, a ni Fei verovatno....:)

 

Meni samo namesti ako moze da sa tobom igram neko 3-4 kolo, kad standardno ulazis sa izmedju -26 do -48... :fantom:

Link to comment

ne bi bilo loše da se napišu i pravila za baraž, da stoje na topiku kako ne bismo u aprilu opet krenuli da se raspravljamo i dogovaramo...

Link to comment

ne bi bilo loše da se napišu i pravila za baraž, da stoje na topiku kako ne bismo u aprilu opet krenuli da se raspravljamo i dogovaramo...

Nema šta, većina je odlučila na kraju sezone, tri direktno ispada/ulazi, baraž 17. iz Premiera protiv 4. iz Shipppa i 16. protiv 5. Osim ako ostali nemaju neki novi, bolji predlog..
Link to comment

Zar se ne pravi krug od cetiri tima i prva dva po broju bodova ostaju/idu u Permier?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trolujem malo :P

Link to comment

usao u championship - FK Moćni Grbalj

 

najbolje da se dogovorimo pre pocetka da li cemo da menjamo imena u chmpionship klubove, a da se imena ne diraju jednom kada pocne liga

Link to comment

Upao i ja, Standardno ime ekipe - EON. 

 

@goofs: Bila diskusija o ovome pre par strana i nece imena dodavati ni u Premeru, a prosle nisu ni svi u CSipu...

Edited by adasevic
Link to comment

Ušao u champppionship, Mean Machine.

 

Ništa, ostaje mi da sačekam ovo oko neaktivnih ekipa, i onih koji do sada nisu igrali a imaju prednost u odnosu na mene

pa da vidimo da li ostajem. Nema ništa ni protiv lige 1, samo bi bilo bzv ako nas je 5-6, onda sam pre za champppionship od 22-24 ekipe.

 

Na kraju, kako god da bude važno je samo da se piči fantazi  :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...