Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, moj predlog je sledeci: ako vec hocete u Shipu samo 20 timova, onda neka tu budu oni koji su igrali i prosle godine i bili aktivni, plus popunjavanje aktivnim forumasima koji nisu tu od juce. Znaci Calavera, Orasi, Mauci, cvrlle, tsva... Ostali u 3. ligu, pa neka se bore za dalje. Ako treba neko da bira ko ce gde, tu sam, nije mi strano da izbacujem iz liga, Prslin ce da posvedoci.

Link to comment

Behemot i onaj drugi su botovi. Nemojte to da radite

 

 

popunjavanje aktivnim forumasima koji nisu tu od juce. Znaci Calavera, Orasi, Mauci, cvrlle, tsva... Ostali u 3. ligu, pa neka se bore za dalje.

 

Ostali su dobrodošli u klasik, ništa mu ne fali

Link to comment

da, može kvalifikacija za čempppionšip da ide preko klasika ako nema dovoljno ekipa za pravu treću ligu. u kupu su svi dobrodošli, najmasovnije takmičenje itd.

 

jedan razlog zašto preveliki čempionšip nije dobra ideja je to što na kraju bod-dva mogu da odlučuju o promociji a onda razlika u težini rasporeda igra ulogu što može da ispadne nefer. ako je npr 25 ekipa, onda svako ima 10 ekipa sa kojima igra samo jednom, pa nekome u tih 10 može da se zalomi 5 pokojnih timova a nekome drugom 5 timova iz vrha tabele...

 

možda da damo i kupu neki veći značaj osim prestiža™? pobednik kupa se direktno plasira u viši rang, a ako je u premeru ima garantovan opstanak, tako nešto?

Link to comment

-1 за куп, не може да се изједначава резултат постигнут кроз скоро 40 утакмица са оним оствареним у четири. Куп се осваја и срећом, а лига само знањем.

Link to comment

-1 за куп, не може да се изједначава резултат постигнут кроз скоро 40 утакмица са оним оствареним у четири. Куп се осваја и срећом, а лига само знањем.

 

Slažem se, kup je više sreća nego znanje.

Link to comment

Lele ovaj Behemot ima samo da unese pometnju :)

 

Sva sreca pa nije u Premeru [emoji48]

Sređeno, promenjen nik. Tek sad sledi zabuna  :D

 

Behemot i onaj drugi su botovi. Nemojte to da radite

 

 

 

Ostali su dobrodošli u klasik, ništa mu ne fali

SNS Fantazi bot, hm, da.  Jako mrzim ove situacije gde kao molim da me prime u društvo i onda se pojavi "džomba" da objasni. 

 

Elem, ono što sam hteo da kažem da nema potrebe za tim tonom, za ta slanja na kaljenja, za termine "od juče" i tako to. Imaš moj post na predhodnoj strani,čini mi se da sam napisao da kako god da odlučite, u redu je. Baš zbog toga, nov sam forumaš, ne znamo se, to je ok. Shvatam da su neki ljudi u prednosti.

 

Hvala ti na dobrodošlici za klasik. Mada je realno sranje, mislim klasik, ne dobrodošlica, ona je kul.

Edited by Remi
Link to comment

Реми, он је Љутко у нашој Фантази екипи и једнако се издркава и на џомбе и на новајлије, па би било лепо да и ти на његове рантове обратиш онолико пажње колико и ми на њих обраћамо. ;)

 

Врло смо поносни што на овом топику, за разлику од остатка форума, уопште нема зле крви и практично нико осим Толе није лицемерни фолирант који забада нож у леђа најталентованијим међу нама и нико осим Феија није апсолутни непознавалац Фантазија.

Link to comment

Ma ok, nisam ni očekivao da ću naići na crveni tepih, al reko aj da ne ispadnem mutav.

 

Znam da ste ponosni između ostalog i na topik, pored fantazija, pa ću ja biti poslednji koji će remetiti taj neki red.

Link to comment

A mozemo da napravimo neko medju-resenje za trecu ligu (umesto one 2 druge)- da npr. igrac koji bude prvak u trecoj ligi a bude po bodovima u prvih 10 u Classicu ide direktno u Premer™ ligu. U tom slucaju bi iz Premera™ ispadale 4 ekipe 3 popunjava Chship a jednu prvak trece lige (opet ponavljam ako bude u prvih 10 u Classic PPP).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...