Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

 нико осим Толе није лицемерни фолирант који забада нож у леђа најталентованијим међу нама и нико осим Феија није апсолутни непознавалац Фантазија.

 

Dobro je, bar nisam nepoznavalac fantazija. A je l' da da je bas lepo kad te bas ja sutnem iz lige? Ostaje uspomena za citav zivot. Kad bi ovi novopridosli znali, niko se ne bi bunio ako kazem da ne moze u Championship.

 

A mozemo da napravimo neko medju-resenje za trecu ligu (umesto one 2 druge)- da npr. igrac koji bude prvak u trecoj ligi a bude po bodovima u prvih 10 u Classicu ide direktno u Premer™ ligu. U tom slucaju bi iz Premera™ ispadale 4 ekipe 3 popunjava Chship a jednu prvak trece lige (opet ponavljam ako bude u prvih 10 u Classic PPP).

 

Malo je 4 da ispada, malo je i samo 3 iz Shipa da ulazi. A i sta bi bilo s cetvrtim koji ispadne, ako ide u Ship, tamo bi bio onda neparan broj ekipa, a nije fer da ispada u trecu. Ili bi vise ekipa ispadalo iz Shipa, a sve ovo bi dovelo do gomile nesporazuma u maju, kao sto je bilo i ove godine sa mnogo jednostavnijim principom.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Није то добра идеја, а и коштала би те једине титуле коју си до сада освојио - Првог испод црте. :Jova:

 

Dobro je, bar nisam nepoznavalac fantazija. A je l' da da je bas lepo kad te bas ja sutnem iz lige? Ostaje uspomena za citav zivot. Kad bi ovi novopridosli znali, niko se ne bi bunio ako kazem da ne moze u Championship. 

"Ожиљке наше успоменама зваху

Док бичеве своје миловаху"

(Walt Whitman, поема "Itzy Bitzy Sneijder")

Link to comment

Necu se prijavljivati za h2h. Ne bi trebalo da se bas ponovi prosla godina sto se tice nedostatka vremena, ali nisam ni siguran da mogu da budem aktivan celu sezonu, posebno tamo od ng...tako da mi je dosta klasik da se igram koliko stignem, ne bih da opet izbegavam fantazi topic mesecima zbog sramote i dusevnog bola sto ga nanesoh kolegama.

Edited by Ruxin
Link to comment

Sampioni-kupa-srbije-01-690x1033.jpg

:o

 

:blush:

 

Извињавам се због изношења неистина о броју титула који је освојио тим Летећи магарци и жалим због штете коју је због тога претрпео менаџер Летећих магараца леви.

 

Податак о освојеном Купппу унећу у табелу досадашњих победника по Феијевом повратку и његовом изјашњавању о победницима Пппогађалице.

Link to comment

iskreno, mrzelo me da se udubljujem ali vidim da kaźu između ostalog da će napadači biti više kažnjavani za ofsajde i promašaje. ali nemoj da me držiš za reč.

Link to comment

Сваке године се подешава систем доделе бонуса, а ове промена није драстична као прошле: повећали су поене за постигнуте голове за нападаче, асистенције за средњаке, увели поене за дриблинге и проценат успешних додавања, за одлучујући гол на утакмицу, а подесили су и неколико категорија за одбрамбене (пресечене лопте, успешни стартови...).

 

У питању су поени на основу којих се додељују бонуси, да разјасним почетницима.

 

Процена фантази заједнице™ је да ће корист да имају офанзивни бекови попут Лама или везни попут Ћавија или дриблери попут Неимара (скривам своје фаворите ове године, ко вас јебе цркните конкуренцијо), а да су нерфовани центархалфови скакачи од којих прошле године није могло да се живи.

 

Очигледна је и намера да се великим бројем нових категорија смањи могућност да више играча конкурише за идти бонус, што се прошле године стално дешавало па су произвољно доносили често спорне одлуке.

 

Наравно, да би уопште дошли у прилику да добију бонусе морају да буду најбољи у пуно категорија.

Link to comment

Ultimo Beer Centre aka 13/14 Addicks upao u potpalublje... Fantasy igram redovno, ali ćete jako retko imati prilike da čitate moje komentare i "banter" na forumu, iz jednostavnog razloga, jer između poslovnih obaveza i trežnjenja tokom vikenda, ostane jako malo vremena za tipkanje po forumu... Doduše, ako me konačno krene posle dve otužne sezone, možda se i nakanim da "pustim glas"...

PS Što se tiče debate u vezi broja učesnika u Brodu, mislim da je najrealnije da se prime svi zainteresovani i da se odredi datum kao "cut off date", npr. kraj Januara, kada bi se izvršila seča neaktivnih mornara. Naravno, ljudima bi se prethodno poslao PM sa obaveštenjem da imaju "grace period" od par nedelja da se ponovo uključe u takmičenje.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

ja sam misljenja da bi champioshippp trebao funkcionisati na isti nacin kao premiershippp. dakle, 20 klubova, svako sa svakim dvaput, zbog regularnosti. nek ucestvuju oni sto su ispali iz premiera i 15 aktivnih tokom cijelog proslosezonskog championshipa, ne vjerujem da ih je bilo vise, plus ako ostane praznih mjesta da primamo po principu ko se prvi prijavi. za sve ostale treca liga, ako ih bude dovoljno, a kad vec imamo onaj kup sa clanovima premiera i najboljima iz shipa, ajmo onda napraviti i jedan FA kup gdje ce ucestvovati svi, dakle i oni sa slabijim rezultatom u championshipu, a i clanovi te eventualne trece lige, da se ne osjete potpuno zapostavljeno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...