Jump to content
IGNORED

Ja kupila mobilni za 10 dinala! (o kineskim mobilnim telefonima)


Recommended Posts

U, fino izgleda. Nego ajd sad, koja je razlika izmedju Note 4 i Note 4x? Pola sata uporedjujem i ne vidim nista razlicito a 4x je oko 20 evra jeftiniji.

 

I jel' se to meni cini ili ih bas nema po radnjama?

Link to comment

U, fino izgleda. Nego ajd sad, koja je razlika izmedju Note 4 i Note 4x? Pola sata uporedjujem i ne vidim nista razlicito a 4x je oko 20 evra jeftiniji.

 

I jel' se to meni cini ili ih bas nema po radnjama?

 

Note 4 ima veći ekran i veći pixel density. Klik.

Link to comment

Mi imamo tri komada u kući (Note 3, 4 i 4s) i svi korisnici su prezadovoljni.

 

Ženina četvorka je upala u more (!) i nastavila da radi još nedelju dana tako slana i mokra, a onda joj je riknuo (kasnije ustanovljeno) neki staklenac pored usb ulaza. Zamena i čišćenje 2000 dindži.

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Stigao Redmi Note 4X. Zmaj od Telefona, sunce ti bozje. Trebace mi vremena da se naviknem doduse...

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Je li kupljen direktno iz Kine, ili tu u lokalu?

Link to comment

Koji je rizik narucivanja telefona sa Ali express? Ovaj moji ulefone sisa baterije kao lud. 2 puta sam kupovao move baterije - isti qrac. Gledam xiaomi redmi 4x - kod mene oko 200 evra, na aliju ~ 120 $. Jbg, nije mala razlika. Moco?

 

Sent from my Paris_X using Tapatalk

Link to comment

Koji je rizik narucivanja telefona sa Ali express? Ovaj moji ulefone sisa baterije kao lud. 2 puta sam kupovao move baterije - isti qrac. Gledam xiaomi redmi 4x - kod mene oko 200 evra, na aliju ~ 120 $. Jbg, nije mala razlika. Moco?

 

Sent from my Paris_X using Tapatalk

meni je nekoliko stvari stiglo sa aliexpressa (ukljucujuci i telefon), ali za drugi telefon su me zajebali.

prvo je bilo da je kao stigao, ceka u posti (ne kazu u kojoj, tracking broj nepoznat svim logisticarima u .de), a aliexpress odbio da mi vrati pare iako je na kraju tracking status na sajtu ali expressa pokazivao da je posiljka vracena prodavcu

"progivor se odbija, posiljka je isporucena" ?!?!

 

od tad - ne hvala ali.ju

Link to comment

Uzimam sutra Xiaomi Redmi Note, samo mi treba mala pomoc. Oba su sa po 64gb interne i 4gb ram memorije, nego ne znam koji procesor da vijam. Ponudjeni su SnapDragon625 i neki Mediatek Helio x20, prvi navodno duze drzi bateriju a drugi je jaci... Jel imao neko neki od ovih, sta mi je ciniti?

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...