Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koji smor za Endija :(

Mislim da je njegova karijera gotova, nevezano nužno za ovu povredu. Djeluje kao da uopšte nema motivaciju,samo odrađuje ugovor. Šteta.

 

Elem, Valverde. Ne bih ga još otpisivao. Ne za žutu majicu ali možda za podijum. Potajno se ipak nadam da bi VDB konačno mogao na podijum.

 

Btw odakle se Coquard stvorio? Nisam ga ranije primjetio. Mada je meni Bouhanni ubjedljivo najdraži od mladih sprintera.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

Coquard je ozbiljan talenat, bio drugi na drumskom juniorskom sveckom 2012. prva pro sezona mu je bila odlična, ali je mahom pravio rezultate po manjim trkama (Langkawi, tour de Picardie, itd.). i prošle i ove godine je bio u prvih 20 na Gent-Wevelgem, dakle već sa 21-2 godine ume da vozi ozbiljne trke. ja ipak nisam očekivao da će ovako dobro sa se pokaže na svom prvom Turu, ali eto on i Europcar pokazuju da i bez vrhunskog voza može da se bude konkurentan u sprintu ako se ima muda i umeća pozicioniranja.

 

Reza i Gene mu tu rade ogroman posao, FDJ da se pokrije ušima pored njih. bila je prekjuče interesantna scena, u poslednjim kilometrima je Reza bukvalno udario nekoga iz omege, čini mi se, u borbi za poziciju. izgleda da još nemaju dovoljno respekta među drugim sprinterskim timovima.

bilo bi kul videti šta sam Reza može u sprintu, danas je delovao vrlo konkurentno ali je Coquard izgubio njegov točak pa nije finiširao sprint. on i Porsev u Katushi su poput Renšoa--samo kad ne bi vrteli točak sa kog im šef lansira sprint mogli bi i sami komotno da se bore za etape.

Link to comment

danas je zgodan dan da Astana prepusti žutu majicu nekome ko nije pretnja u gc-u pa da posle zauzvrat dobije od njegove ekipe pomoć kad zatreba... a i Sagan je zreo za pobedu, mislim da mu je ovaj Tur sve manje zabavan :)

Link to comment

na kraju se nije znalo ko pije a ko placa :D Sagan prvo probao da pobegne, pa onda usao u sprint, ali stigao drugi... jako cudna etapa

Link to comment

ko ris je bio besan posle etape, vidi se da mu se uopšte nije izlazilo na podijum. baš ga neće, uvek u prvih 5 a nikako da dobije...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...