Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

Ja vam rekoh, nije bilo teorije da će Contador ovo da spusti ispod 2 minuta, na kraju je pustio svoju grupu i na zadnjoj kocki. Ovo bi trebalo da doda zanimljivost na brdima. Za razliku od ovih sa Eurosporta, ja mislim da može da nadoknadi.

 

Hteo sam da stavim Nibalija na pogađalici, ali odustao zarad specijalaca.

 

edit. Contador je valjda na 2:36

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ja vam rekoh, nije bilo teorije da će Contador ovo da spusti ispod 2 minuta, na kraju je pustio svoju grupu i na zadnjoj kocki. Ovo bi trebalo da doda zanimljivost na brdima. Za razliku od ovih sa Eurosporta, ja uopšte nisam ubeđen da ovo nije nenadoknadivo.

 

mnogo negacija, deder pomozi meni tupom--misliš da je nadoknadivo?

Link to comment

Mislim da može da nadoknadi.

 

:)

 

Inače je Contador ipak na 2:37, ne 2:36 koliko sam ja izračunao.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

kako je ajkula ovo odvezo :ziga:

 

boom mi konacno doneo neki poen u fantaziju, hvala mu :)

 

i na kraju, pokenjam se u saxo, koja je poenta imati vozaca kalibra pistoljera i tim koji ne moze da mu pruzi nikakvu podrsku :mad:

Link to comment

i na kraju, pokenjam se u saxo, koja je poenta imati vozaca kalibra pistoljera i tim koji ne moze da mu pruzi nikakvu podrsku :mad:

 

Nisam siguran da mu je tim slab. Za ovo svakako nije najbolji, ali se TdF ne osvaja na kocki. Ostavimo utisak o timovima za brda.

Link to comment

Mislim da može da nadoknadi.

 

:)

 

 

 

slažem se, ima da se vozi još onoliko, spašće Nibaliju lanac na Turmaleu ako treba :P

Link to comment

Nisam siguran da mu je tim slab. Za ovo svakako nije najbolji, ali se TdF ne osvaja na kocki. Ostavimo utisak o timovima za brda.

 

nadam se da gresim, al iskustvo poslednjih par godina mi ne uliva nadu..

Link to comment

baš nešto gledam, Kontador i Nibali se nisu sreli na Grand Tour trci još od Tura 2009. uopšte, od tada do danas su se takmičili samo na tri etapne trke od kojih je jedna predsezonski Tour de San Luis 2013. to obećava zanimljivo nadmetanje, za dva vozača njihovog kalibra oni se poznaju neuobičajeno malo.

 

sa ovim zaostacima i nekoliko kratkih, ne preterano teških planinskih etapa, mislim da treba očekivati vrlo agresivnu i nimalo konzervativnu etapnu taktiku bar nekoga od Lota, Skaja, Saksa, Garmina, Belkina, Movistara i AG2R-a. Skaj i Garmin npr dele hotele na skoro svim etapama, ne bi me čudilo da već u subotu zajedno krenu u napad.

Link to comment

slažem se, ima da se vozi još onoliko, spašće Nibaliju lanac na Turmaleu ako treba :P

slabo ce mu i to pomoci, ima spust po zapadnoj strani, lako ce to Nibali da nadoknadi :P

 

nece se ovaj tour resiti na jednom usponu. nema preteskih etapa. u alpima samo Izoard, na Pirinejima ima Port de Bales ali usamljen(doduse posle 200km), i tek na kraju Tourmalet sa istoka...

 

ako bih trazio single etapu za napad, nece to biti ni Pirineji ni Alpi... ja bih gledao 10. etapu. 7 uspona, 4 prve kategorije, u 160km... ako tu neko skupi muda, moze u poslednjih 30km da ubije preko 2-3 minuta

Link to comment

biće ovo ekvivalent borbi u 12 rundi, naravno ako svi glavni igrači ostanu do kraja. malo je etapa na kojima ne može nešto da se proba ako se ima dobra taktika i jake noge, a neće ništa biti gotovo pre hronometra. ne treba zaboraviti da Nibali cele sezone nije ništa pokazao u planinama--ne verujem da će takav biti i u ovoj trci, ali ovo danas je tek početak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...