Jump to content
IGNORED

Tour de France 2014


malkin

Tour de France 2014  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja nešto mislim da bi Nibaliju bilo savršeno OK da prepusti Saganu ili Kvjatkovskom žutu majicu, neka njima odgovornost kontrolisanja pelotona kad sve ove ekipa krenu da napadaju već u Vogezima. ali imam utisak da Nibali i Astana uopšte nisu u fazonu da se bave takvim kalkulacijama.

Link to comment
  • Replies 607
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    202

  • freakns

    106

  • Garnirung

    40

  • Nemanja Posrbica

    35

Lo Squaloooo :wub:

Smor sto je Froome ispao, ali bice fenomenalan Tour svejedno. Mislim da je Contador u odlicnoj formi, vjerovatno je jaci od Nibalija... Svasta ce biti. Van den Broeck je kod Nibalija, jel da?

Link to comment

ne znam gde je VDB. Valv, Kosta, Tidžej, Porte, i Molema su sa Kontadorom, to znam. Talanski je sa  nekolicinom svojih oko pola minuta ispred Kontadorove grupe.

Link to comment

pa ne, ja ovo ne umem da shvatim, Vestra, Fuglsang i Nibali utekli Kanćelari, Saganu i Galopenu na kaldrmi.

kratka trka, to je jedino objašnjenje, ne znam šta drugo...

Link to comment

jednostavno, Nibali izlazi na smenu, a Cancellara i Sagan se gledaju ko ce da pojaca... steta. da su i njih dvojica povukli, otislo bi ovo na preko 2 ipo minuta :D

Link to comment

ne znam šta da kažem, svašta sam mogao da očekujem ali da Fuglsang i Nibali ovako voze to nisam. ovo je velika, velika pobeda Nibalija.

a trka će sad tek da se rasplamsa, već od subote može da se očekuje napadanje.

Edited by malkin
Link to comment

Odgledao malo u kladionici i poslednjih par km, sve ostalo samo tekstualno.

Žešća ludnica, ovo moram da svučem sa torenta.

 

Ovo će sad da napravi ludaju u planinama, za sve pare.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...