Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Nelson izgleda ima ponudu i od Reala...tako ne verujem da ostaje.

Jenkins ide ako dobije NBA ponudu. Ono što malo ko zna da je Hjuston u aprilu hteo da ga uzme uz obeštećenje.

Dangubić i Jokić su želje...videćemo jel ostvarivo. Simonović koliko znam sigurno ide.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma kakvi Dangubić i Jokić...Miško ce ovog prvog zavaliti preko, Jokić ostaje u Mezi. Pride, Dangubic , ajde najblaze da se izrazim, nema pozitvno misljenje o Radonjinom tretmanu mladih igraca. 

Link to comment

Nelson ide a mi zagrizli za Dangubica i Jokica.

Meni licno se Jokic mnogo svidja kao igrac ali zar nije logicnije da jurimo Vasu?

ne vidim kakve veze ima Nelson sa ovom dvojicom.

Ako D ode, pronaćićemo pleja...ne mora da bude iz mege zar ne :)

Lično mislim da bi Vasa legao Zvezdi i Zvezda njemu...treba nam pravi plej.

Link to comment

Ja licno  mislim da nam Misko sigurno nece dati vise od jednog svog igraca jer ipak moze za njih da uzme fino obestecenje "spolja".

Sa nama bi morao da posluje po principu procenata od buduce prodaje i to sve kako bi odrzao saradnju sa Zvezdom.Realno mu ne "zapinje" da nama prodaje igrace.

E onda dolazimo do toga da ako ode Nelson mi smo najkriticniji na kecu i Vasa je odlicna prilika da se konacno dovede passfirst play a ujedno i domaci igrac.I naravno Zvezdas za razliku od Dangubica.

Edited by Zigara
Link to comment

Ja licno  mislim da nam Misko sigurno nece dati vise od jednog svog igraca jer ipak moze za njih da uzme fino obestecenje "spolja".

Sa nama bi morao da posluje po principu procenata od buduce prodaje i to sve kako bi odrzao saradnju sa Zvezdom.Realno mu ne "zapinje" da nama prodaje igrace.

E onda dolazimo do toga da ako ode Nelson mi smo najkriticniji na kecu i Vasa je odlicna prilika da se konacno dovede passfirst play a ujedno i domaci igrac.I naravno Zvezdas za razliku od Dangubica.

Slažem se oko Miška. Možda max jedan od njih trojice završi kod nas, a možda čak nijedan.

"Zvezdaštvo" je realno najnebitniji faktor na svetu u ovom procesu.

Link to comment

Zvezdastvo nije toliko bitno ali ako ti zbog Grobarstva zatrazi mnogo vecu platu kao cenu igranja za omrazene boje onda to postaje problem.

Primer pregovora Petkovica i FKP-a.

Link to comment

Mislim da se cićMi nešto muvao po FMP-u još pre poslovno-tehničke saradnje.

 

Bio bi divan gest kad bi nam zalizani dao bar jednog od trojice (rekao bih da je tu Vasa najrealniji ukoliko bismo obećali mesto startnog pleja, dok je Dangubićeva pozicija prilično puna, a Jokić je planiran da zajedno sa Miljenovićem statistički razvali u Megi, pa mislim da nam ni njega neće dati).

 

E sad, bojim se da Dejo nema herca da se osloni na Vasu i Rebića, i to vidim kao potencijalnu prepreku njegovom angažmanu.

A bilo bi prelepo gledati ga u crveno-belom. Nakon pit bul Nelsona, ovakav igrački sklop pun vica™ i imaginacije™ bi bio stanovito osveženje.

 

Ipak, pre će Vasa napolje, a nama će Dejo dovesti nekog Nelsona umesto Nelsona.

Link to comment

Dženkins, Blažič, Lazić su igrači sa ugovorima, a to je ta pozicija. Doduše, ne bih se bunio da se to raščisti odlascima prvog i trećeg,pa da se mesto otvori.

 

Ili pak,premeštanje Dangubića na poziciju tri. A koliko ga poznajem, on je češće igrao pleja nego trojku.

Link to comment

Ihaj, zaprepastio bi se koliko su magijski sposobni celnici EL

Shibicari sa autobuske stanice su imali bolja objasnjenja od njih gde nestade loptica ™...  U svakom slucaju cisto gubljenje vremena je traziti racionalna objasnjenja ili ne daj boze pozivati se na neke pravilnike ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...