Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

uz to iz prva dva sesira smo dobili dva najmanje atraktivna protivnika i uz to pobratimsko smaranje s tribina kad se bude igralo s olyjem. jedno sranje.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije uetila lokomotiva, nego lietuvos. lokomotiva usla kao sto je sad uletio galata. zalgiris i niznji, unicaja i alba su mnogo lakse protivnici iz treceg i cetvrtog sesira.

Ma kažem da će Uniks imati ekipu u rangu Lokomotive od prošle godine što je vrlo zajebano.

Al sve zavisi koga ćemo mi dovesti tj. da li ćemo biti krava muzara™ ili ne.

Link to comment

Laksa grupa nego prosle godine, ali ce i nas tim biti slabiji... Laboral je ok, Galatasaraj je koska, ali Valensija je najslabija iz 2. sesira i svakako nece biti nepobediva. Bice zanimljivo igrati protiv admirala ako ode tamo  :ss1:

Link to comment

Ja i nisam nešto oduševljen. Treći i četvrti šešir su za nas najbitniji, a tu smo mogli dosta bolje da prođemo. Opet će da bude borba sa Kahom sa prolaz, prošle godine su nam za malo izmakli.

 

Oly mi nije manje atraktivan od ostalih iz prvog šešira, imaju dve titule za redom. Valensija iz drugog je sranje, jaki su a neatraktivni.

Link to comment

A grupa bi bila realno najbolja, ovako mnogo zavisi od toga kakav će tim napraviti Caja... Neptunas će svi puniti, pa to i nije neka prednost.

Link to comment

Tek ćemo videti kakav je žreb. Sem Olympiakosa, nijedan od tim u našem šeširu nije ni počeo da pravi tim. Valencia je ostala bez dva glavna igrača. Videćemo kako će Laboral da izgleda, mada ne verujem da će nešto krucijalno da menjaju sem Nocioni - Shengelia. Galatasaray bi trebao da ima skroz nov tim, juče je došao Pocius. Niti mi znamo kakav tim ćemo imati.

 

Ako ništa drugo nećemo plaćati kaznu za ubacivanje predmeta na teren na meču protiv Olympiakosa.

Link to comment

uz to iz prva dva sesira smo dobili dva najmanje atraktivna protivnika i uz to pobratimsko smaranje s tribina kad se bude igralo s olyjem. jedno sranje.

 

Slutim da će pobratimski Oli u obe tekme da obriše patos nama, mnogo lakše nego mrski™ PAO koji nam je dao na tacni pobede u obe utakmice, samo mi to nismo znali da uzmemo.

 

Opet grupa u kojoj pet pobeda možda neće biti dovoljno.

Link to comment

Jos kad bi mogli prvu da igramo sa ovim Neptunasom kod kuce bilo bi ekstra. 

 

To bi bilo bzv, seti se prosle sezone. Dok se tim malo uigra i udje u ritam, bolje prvu tekmu alaliti u startu... 

Link to comment

Po meni  odlicna grupa jer se  sve ovo moze dobiti kuci i sto se izbegli kvalifikanta(najverovatnije Uniks) iz zadnjeg sesira, naravno pod uslovom da vam budzet bude slican ovogodisnjem ...

Edited by Geograf
Link to comment

To bi bilo bzv, seti se prosle sezone. Dok se tim malo uigra i udje u ritam, bolje prvu tekmu alaliti u startu... 

Da, samo sto smo prosle godine igrali prvu protiv Lokomotive, koja je usla u top 16 kasnije.

 

Neptunas ipak ne verujem da ce biti na tom nivou.

Link to comment

Da, samo sto smo prosle godine igrali prvu protiv Lokomotive, koja je usla u top 16 kasnije.

 

Neptunas ipak ne verujem da ce biti na tom nivou.

Stoji da je Lokomotiva ozbiljniji tim ali bolje nista ne prepustiti slucaju i obezbediti 2 pobede, a za to treba malo da se tim slegne (kome predstoji solidna rekonstrukcija).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...