Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

ne lupetaj, kad je dosao lipovij, igrac iz aba lige nije mogao da dodje u zvezdu. simonovic i dzordan u istoj recenici, mislim da sam vidio sve u zivotu.

 

daleko od toga da zelim popovica u timu, rijetko neharizmatican i nezanimljiv igrac za gledanje, nicim ne moze da odusevi. reklo bi se stvoren za radonjica.

 

A ti malo citaj sta pise. Poredio sam ga sa Aleksom Popovicem, nisam rekao da je Simon Dzordan. Aman. Od Popovica je svakako bolji igrac, a isto tako bih rado pozdravio neko njegovo pecalbarenje... jebes trojku kojane zna da da trojku... 

 

Lipovij je zamena za Silba, a on je otisao dok su jos mogli da se dovode igraci iz ABA. Tada je bilo predloga da on dodje, ali se trazio ozbiljniji igrac. Nisu ga nasli, pa je dosao Lipovij po principu daj sta das. Sada vrlo izvesno nece doci i dok ga nautilus ne pomenu, nisam video da ga je iko pomenuo. Dolazi Kalinic, ako se dogovrimo sa Miskom i Dangubic, uz Cvorovica i Gudurica i postojeci kadar, ne verujem da ce se spoljna linija "ojacavati" takvim igracem u godini "smanjenog" budzeta i podmaldjivanja...

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav crni Aleksa Popovic...cini mi se da je Radonjic pokazao da ume da sastavi tim...

dovodice se cini mi se kec, trojka i petica.

Link to comment

Procitao sam intervju i malo zapazanje. Simonovic kaze da je uglavnom jutarnji trening posle teretane tehnika i sut.

 

Neka me neko strucniji ispravi ako gresim, ali zar nije jedan od osnovnih principa treninga: posle teretane se ne radi tehnika?

 

Ajde ako je nesto lagano u teretani, ali ako je veliki napor na misicima tehniku i sut mozes samo da pokvaris.

Link to comment

Moguće da postoje i drugačije rutine, ali šutereski trening posle teretane se podrazumeva, ako ima uslova, kod svakog trenera koga znam, a znam ih dosta. Ne pokvariš šut dugoročno, samo na tom treningu šutiraš lošije. Ima igrača, a i trenera koji u toku sezone izbegavaju ozbiljnije treniranje ruku u teretani. Istini za volju, ne radi se o vrhunskom nivou.

Link to comment

Gori igrač i bednija slina od ovog Simonovića još se nije našla u reprezentativnim razmatranjima, srpska košarka dotiče novo dno sa njim u dresu sa najdražim grbom.

Link to comment

Posle Raškima, na izlaznim vratima je i Radenović.

Šuška se da bi Radonja otkačio i Nelsona, čijih 1+1 je zapravo sigurnih +1( tim ugovorom mu je vec definisana plata za narednu sezonu i sl.).

Mrsomuda se sa Megom oko čuvenog trija iz iste, neka varijanta sa % od naredne prodaje...ne verujem da ce ista biti od toga.

Verujem da ce se cekati sa transferima do žreba za EL-ako se dobije neka grupa ko prosle godine ne verujem da ce se bacati mnogo para za pojacanja.

Guduric, Cvorovic i Kaplanovic bi trebalo da budu prebaceni iz FMP-a.

Link to comment

Posle Raškima, na izlaznim vratima je i Radenović.

 

 

Pa vi se definitivno raspadate onda.

 

Radenović je baš dobar igrač, plus prava grobarčina. Hvala mu što nije igrao protiv svog srca, odnosno u finalu plej ofa. Voleo bih da ga uparimo sa Pavlovićem u tandem "Bagatelna ljubav" i koristimo da promovišemo "Za Partizan se igra za džabe" formulu...

Link to comment

1+1 je zapravo sigurnih +1

 

Ako jeste player option, najviše mu se isplati da ih drži na leru do roka za odluku i uzme to ako nije našao bolju ponudu, pa makar ga izvesno šilbovali™ nakon toga... Hajde pitajte Rakočevića na twitteru koga dovodi kao, kako je agilna uprava onomad najavila, novi sportski direktor, te šta ima da savetuje Nelsonari povodom situacije sa dodatnom godinom u ugovoru.

 

:fantom:™

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...