Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

aleksa je buducnost level igrac, mislim da je to sa njegovim dovodjenjem neka zajebancija, nama fali ozbiljan igrac na toj poziciji.

koji su leveli lazic, simonovic, lipovij?

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

koji su leveli lazic, simonovic, lipovij?

 

pa nisam ja kriv sto u zvezdu dovode igace na slepo. inace, dobro bi se snasli u podgorici, cujem da redovno isplacuju plate.

Link to comment

nama treba plejmejker. Neko ko ce odmoriti nelsona i unijeti malo kreativnosti u napad. Nas los sut je najvise posljedica lose organizacije napada.

 

Naravno, dovescemo krilo i krilnog centra a za pleja nece biti kinte. Budale.

Link to comment

Aleksa Popović je za Simonovića Majkl Džordan glavom i bradom. Možda je Zvezdin kapiten nominalno bolji šuter, ali samo u nevažnim utakmicama, jer kada je bitno - znamo da će promašiti sve što šutne. Ćelavi Crnogorac bi bio masivan apgrejd. Isto to bi bio i Kalinić u odnosu na ukrajinsko raseljeno lice, lažnog košarkaša. Ukoliko je uopšte istina da su ova dvojica potencijalna pojačanja.

 

Inače podržavam najavljeno smanjenje budžeta i podmlađivanje tima.

Link to comment

Sve mi je jasno ali kako možeš da napišeš "prokockao je plus 11". Pa ako je prokockao on lično onda ih je on lično i stekao.

 

voleli biste vi da on ostane <_<

Link to comment

Najavljeno smanjenje budzeta i podmladjivanje tima? Nije da ne podrzavam smanjeno trosenje para poreskih obveznika u tu namenu, ali zasto? Igrate ista takmicenja, nemate vise dugova, covek bi pretpostavio da cete ove godine imati veci budzet a ne manji. Nadam se da nije zato sto ce i Partizan imati slabiji tim.

Link to comment

Aaleksa popovic nikako nije bolji igrac od simonovica, samo ovaj drugi igra u zvezdi pa te vise nervira jel ga cesce gledas. Simonovic je u buducnosti delovao kao dzordan i pipen u jednom u poredjenju sa aleksom. Kako god bilo, nama treba neki ozbiljniji igrac od obojice plus kalinic kao drugo krilo... O aleksi se pricalo kad su otpale ozbiljne varijante zimus, al je lipovij bio bolje resenje pa ti vidi :)

Link to comment

Najavljeno smanjenje budzeta i podmladjivanje tima? Nije da ne podrzavam smanjeno trosenje para poreskih obveznika u tu namenu, ali zasto? Igrate ista takmicenja, nemate vise dugova, covek bi pretpostavio da cete ove godine imati veci budzet a ne manji. Nadam se da nije zato sto ce i Partizan imati slabiji tim.

 

Šta god da je razlog. Nema nikakvog opravdanja da se na košarkaški klub godišnje troši 5-6-7 miliona, ili već koliko se trošilo. Regionalna konkurencija je uglavnom jadna i bedna, a za Evropu je i onih 5-6-7 malo.

Link to comment

Aaleksa popovic nikako nije bolji igrac od simonovica, samo ovaj drugi igra u zvezdi pa te vise nervira jel ga cesce gledas. Simonovic je u buducnosti delovao kao dzordan i pipen u jednom u poredjenju sa aleksom. Kako god bilo, nama treba neki ozbiljniji igrac od obojice plus kalinic kao drugo krilo... O aleksi se pricalo kad su otpale ozbiljne varijante zimus, al je lipovij bio bolje resenje pa ti vidi :)

 

 

Igrač koji ne sme da tapne loptu o parket tebi je nekad i negde izgledao kao Džordan?

Link to comment

Aaleksa popovic nikako nije bolji igrac od simonovica, samo ovaj drugi igra u zvezdi pa te vise nervira jel ga cesce gledas. Simonovic je u buducnosti delovao kao dzordan i pipen u jednom u poredjenju sa aleksom. Kako god bilo, nama treba neki ozbiljniji igrac od obojice plus kalinic kao drugo krilo... O aleksi se pricalo kad su otpale ozbiljne varijante zimus, al je lipovij bio bolje resenje pa ti vidi :)

ne lupetaj, kad je dosao lipovij, igrac iz aba lige nije mogao da dodje u zvezdu. simonovic i dzordan u istoj recenici, mislim da sam vidio sve u zivotu.

 

daleko od toga da zelim popovica u timu, rijetko neharizmatican i nezanimljiv igrac za gledanje, nicim ne moze da odusevi. reklo bi se stvoren za radonjica.

Link to comment

Nema smisla dovođenje ćelavog fantasy uništitelja, posebno ako su već dogovorili Kalinića. Slotove za stranca treba da sprcaju na visokog i na pleja.

 

+1, +2, Jenkins, Gudurić, Rebić

Blažič, Kalinić, Lazić

+3, +4, Mitrović, Tejić

 

To pod pretpostavkom da utapaju Bobija i ne produžuju Nelsona, u suprotnom oni rešavaju jedno ili dva od ova četiri mesta. Ono što onespokojava je da Radonja ne zna baš šta da radi sa centrima, a kada nema keša za kompletnog pleja, bira da se oslanja na igrače poput Otaševića... Ako nemaju novac i za pleja i za centra, neka dovedu nekog Dunđerskog™ i proper centra, manja će šteta da bude.

Link to comment

Ja mislim da je Čovara jebeni zli genije. Ovo sa Lipovijem je najpotez decenije, zbog toga što smo primili ukrajinskog izbjeglicu umilostivili smo EU i Evroliga nam je dala pozivnicu (zbog humanitarnog doprinosa). :wicked:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...