Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Dobro bi bilo da Radenovic ostane kao peti visoki u rotaciji, sjajan je lik i dobro utice na ekipu. Sa druge strane, on je cele sezone u losem fizickom stanju i pitanje je da li bi mogao i ovoliko da pomogne u buducnosti.

 

Mene najvise zanima misli li Radonja da menja Simonovica nekim ozbiljnim igracem za njegovu ulogu koju nije u stanju da obavlja, ostalo tesko da ce se mnogo menjati. 2 ili 3 pojacanja, maksimum.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro bi bilo da Radenovic ostane kao peti visoki u rotaciji, sjajan je lik i dobro utice na ekipu. Sa druge strane, on je cele sezone u losem fizickom stanju i pitanje je da li bi mogao i ovoliko da pomogne u buducnosti.

 

Mene najvise zanima misli li Radonja da menja Simonovica nekim ozbiljnim igracem za njegovu ulogu koju nije u stanju da obavlja, ostalo tesko da ce se mnogo menjati. 2 ili 3 pojacanja, maksimum.

 

misli naravno da menja Simona i uz njega Tadiju, Lipovija, Raska, nazalost moguce i Radenovica. Od klinaca klubu ce prikljuciti Guduru, Kaplanovica i Cvorovica a trebalo bi da se dovede pojacanje na pozicijama 1,3,5

Link to comment

pa jel definitivno otisao? ako imaju novaca i ne zele da mu produze ugovor, oni su idioti.

 

vjerovatno najdrazi zvezdin igrac poslednjih x godina.

Link to comment

Voleo bih da Nelson ostane, ali pretpostavljam da mu Valensija nudi odlicne uslove. U svakom slucaju srecno i hvala mu za sve. 

Nadam se da cemo, kao zamenu dovesti nekog kreativnog pleja.

Link to comment

pa jel definitivno otisao? ako imaju novaca i ne zele da mu produze ugovor, oni su idioti.

 

vjerovatno najdrazi zvezdin igrac poslednjih x godina.

 

I meni uz Bjelicu. Naročito se slažem sa prethodnom rečenicom.

Link to comment

polako, ne trcite pred rudu, Valensija trazi Nelsona ali i Drapera, nije to jos nista sigurno koga ce odabrati i uopste nije tacno da mu se ne zeli ponuditi ugovor, covek ima zagarantovanu platu koja je veca mozda nekih 20k nego prosle sezone i to je to

Link to comment

kod nas je tesko zadrzati stranca duze od jedne gudine, uspeh je sto je i ovoliko ostao. ne znam kakav mu je ugovor ali ko moze da ide sigurno ce otici.

Link to comment

ugovor mu je posle one prve sezone bio 1+1, znaci moze da ga produzi ili je slobodan, jbg ako ima bolju ponudu neka ide, covek je car i jedan od omiljenih kosarkasa u Zvezdi

Link to comment

Kakav je status Cvetkovica? Mogu li njega vratiti, ako Nelson ode, a rese da smanjuju budzet? Bolje on, nego nekav poluigrac koji ce da nabija statistiku u EL timu

Link to comment

gotivim i ja nelsona, ali nikad nije smelo da se desi da on ostane nosilac zvezdine igre u napadu. prosecan organizator, slab suter, slab dodavac. tu je najvise dosla do izrazaja zajebancija sa shilbom, ali kad ovaj vec nije tu, bez razmisljanja bih zamenio nelsona za plejmejkera skroz suprotnih karakteristika.

Link to comment

ugovor mu je posle one prve sezone bio 1+1, znaci moze da ga produzi ili je slobodan, jbg ako ima bolju ponudu neka ide, covek je car i jedan od omiljenih kosarkasa u Zvezdi

 

Prosle godine je produzio ugovor, pa je ponov islo na 1+1, tako da ima +1 i za sledecu sezonu... Al taj +1 ne mora nista da znaci...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...