Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

Servirao je dobro. Popravio je servis od kada radi sa Ivaniševićem i taj meč može biti teži nego što svi misle.

 

Ne baš svi. Ja zentam od tog meča baš onako svojski. Delom zbog toga što Marin deluje baš dobro a delom i zbog devet uzastopnih Novakovih pobeda, pre ili kasnije Marin će ga klepiti neku.

Link to comment
  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Oni su van sveta oduvek bili, ali su bar stavili krov nad centralnim terenom za razliku od francuza. Mada, unazad 2-3 godine imali su tako lepo vreme da su verovatno zažalili potrošenih para  :wicked:

A to neigranje nedeljom je najidiotskije pravilo. Samo su, čini mi se 2010. igrali i tada, jer da nisu finale bi se igralo u sredu.

 

..rain has forced play on the Middle Sunday three times, in 1991, 1997 and 2004.

 

Link to comment

Ne baš svi. Ja zentam od tog meča baš onako svojski. Delom zbog toga što Marin deluje baš dobro a delom i zbog devet uzastopnih Novakovih pobeda, pre ili kasnije Marin će ga klepiti neku.

 

 

to i ja kažem, na RG mi je njegov tenis izgledao baš dobro i tad sam rekao da mislim (skoro nadam se) da će sledeći meč dobiti Marin :isuse:

 

eto sad javnoglasno izjavljujem za dnevnik da će sledeća dva meča dobiti Marin*

 

 

 

 

 

 

 

*osim ako se sastanu u Цинцинатију или УССОПену

Link to comment

Jeste opasan Marin, ali ako ne može da dobije njega, kako bi tek dalje dobio Mareja i Nadala? Sad više nema lakih mečeva, što je bilo bilo je :) Mada ni protiv Berdiha ne bi bilo ništa lakše, ako ne i teže, imao je tu i malo sreće Marin, odlično je igrao Berdih, ali su meč završili skoro po mraku, valjda najkasniji završetak u istoriji, i tu se Marin bolje snašao.

Link to comment

Ovo je netačno, bilo je jednom pre 5-6 godina stoposto. 

 

Izgleda da je tačno. I ja sam bila ubeđena da je bilo npr. 2008. ali vreme je varljivo. 

Link to comment

da, mislim na tu sezonu, pokušavao sam da googlam ali svaki put nailazim na spominjanu 2004 ali nisam jedini koji misli da se te 2008 na middle sunday igralo. 

Link to comment

Ako busar sutra izgubi eto ane u top 10. pa bre timy zna se ko uzima. Lisicki. A ANA uzima Us open i Rodzer kup pre toga.

 

 

čekaj,ti ovo stvarno?! pa i Bušard i Kerber i Halep su 657839miliona puta bolje teniserke od nje..meni baš drago što je sad neizvesno ..samo mi žao Marije ipak ja navijam za nju uvek..ali ovo je trava a trava ne prašta toliko koliko njoj treba..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...