Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

WIMBLEDON 2014

Featured Replies

Jebo vas Rosol, Lajević muku muči da ostane u meču 1-2 i taj brejk u 4. 3-4 i servira.

  • Replies 912
  • Views 69.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgubi Lajovic :cry:

Jebo vas Rosol, Lajević muku muči da ostane u meču 1-2 i taj brejk u 4. 3-4 i servira.

ama bre, bilo je jasno već u trećem setu da duci nema realne šanse

 

anči carica 

Anci protiv Lisicki u trecem kolu.

biće gadno, lisicki je lani pokidala i marion za pehar može da zahvali samo jednom dosad neviđenom mentalnom raspadu u istoriji, a koji se dogodio sabini

međutim, do finala se nije raspadala i ne treba računati sa tim

 

sreća te ovaj izgleda nije bio neki slabašan lik  :lolol:

http://youtu.be/VsoX35Ca1So

Edited by dùda

Ala gruvaju Izner i Nieminen.

sreća te ovaj izgleda nije bio neki slabašan lik  :lolol:

http://youtu.be/VsoX35Ca1So

duno dislikes that guy

Isto sam rekao (cini mi se u Madridu, da ne trazim sad unazad): Ako Ana prodje trece kolo tj. Lisicki moze do samog kraja. Sad joj je otvoren zreb do 1/4 finala gde je moze cekati samo Halep od nosioca, sto bi Ana mogla da preskoci. A onda eventualno Serena.

 

Al prvo ova Lisicki, Bas sam se smorio kad sam video da je opet ona u 1/16 finala, bas ne lezi Ani poslednje vreme.

Federer baš dobro izgleda, mislim da će s lakoćom do polufinala a tamo sve zavisi od rivala. Nadalu neće biti lako ni protiv Kukuškina koji je prilično agresivan igrač, vidjećemo.

Edited by keitel

Najzad da neko uradi ono što smo već predlagali i na ovom forumu:

 

Isto sam rekao (cini mi se u Madridu, da ne trazim sad unazad): Ako Ana prodje trece kolo tj. Lisicki moze do samog kraja. Sad joj je otvoren zreb do 1/4 finala gde je moze cekati samo Halep od nosioca, sto bi Ana mogla da preskoci. A onda eventualno Serena.

 

Al prvo ova Lisicki, Bas sam se smorio kad sam video da je opet ona u 1/16 finala, bas ne lezi Ani poslednje vreme.

Pa u zadnjem mecu u Stutgartu ju je Ana lagano oduvala. Mada Lisicki na travi je skroz druga igracica.

Nadam se da se Novak nije ozbiljnije povredio!!

jbt, kako je ovo cudno izgledalo 

  • Author

Dobro je, povreda, izgleda, nije ozbiljna i Novak je dosta lako pobedio Simona.

Bojana za sada 6-4 2-1*

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.