Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Jebo vas Rosol, Lajević muku muči da ostane u meču 1-2 i taj brejk u 4. 3-4 i servira.

ama bre, bilo je jasno već u trećem setu da duci nema realne šanse

 

anči carica 

Link to comment

biće gadno, lisicki je lani pokidala i marion za pehar može da zahvali samo jednom dosad neviđenom mentalnom raspadu u istoriji, a koji se dogodio sabini

međutim, do finala se nije raspadala i ne treba računati sa tim

 

sreća te ovaj izgleda nije bio neki slabašan lik  :lolol:

http://youtu.be/VsoX35Ca1So

Edited by dùda
Link to comment

Isto sam rekao (cini mi se u Madridu, da ne trazim sad unazad): Ako Ana prodje trece kolo tj. Lisicki moze do samog kraja. Sad joj je otvoren zreb do 1/4 finala gde je moze cekati samo Halep od nosioca, sto bi Ana mogla da preskoci. A onda eventualno Serena.

 

Al prvo ova Lisicki, Bas sam se smorio kad sam video da je opet ona u 1/16 finala, bas ne lezi Ani poslednje vreme.

Link to comment

Federer baš dobro izgleda, mislim da će s lakoćom do polufinala a tamo sve zavisi od rivala. Nadalu neće biti lako ni protiv Kukuškina koji je prilično agresivan igrač, vidjećemo.

Edited by keitel
Link to comment

Isto sam rekao (cini mi se u Madridu, da ne trazim sad unazad): Ako Ana prodje trece kolo tj. Lisicki moze do samog kraja. Sad joj je otvoren zreb do 1/4 finala gde je moze cekati samo Halep od nosioca, sto bi Ana mogla da preskoci. A onda eventualno Serena.

 

Al prvo ova Lisicki, Bas sam se smorio kad sam video da je opet ona u 1/16 finala, bas ne lezi Ani poslednje vreme.

Pa u zadnjem mecu u Stutgartu ju je Ana lagano oduvala. Mada Lisicki na travi je skroz druga igracica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...