Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Ne mislim ja da ce on nestati sa scene, vec da postoji verovatnoca da bude nesto kao Philippoussis ili Baghdatis (stvarno se ne trudim da biram igrace s grckom krvlju, slucajno ispade). Recimo, Baghdatis je 2006 kao 21-godisnjak i unseeded pobedio Roddicka (tada No 3) na AusOpenu i stigao sve do finala sa Fedeksom (gde je izgubio). Naravno, bilo bi fenomenalno za Aussie tennis da on bude barem novi Hewitt, ako ne i veci igrac. (Tomica toliko ne voli Aussie populacija, da je to 1 cudo).

 

Heh, "bar kao Hewitt", kao da je to mala stvar, Hewitt je mnogo toga postigao, ali videćemo :)

Link to comment

Izvinjavam se sto opet ovo isticem, ali Vavrinka danas igra treci meca iz dana u dan. Da li oni ikad pogledaju koje posledice imaju njihova pravila? Srecom za ovog sto nije igrao duge meceve, pa ce i moci danas da igra, ali sta bi bilo da je odigrao bar jedan u 5 setova.. Teniseri su ljudi, nisu masine.

 

Mogu razumem, ili neke samo da prihvatim, gomilu njihovih tradicija i pravia i stvarno nemam problem sa tim, cak ih simpatisem i postujem. Ali jebeno pravilo srednje nedelje nikad necu prihvatiti. Pa kad vec imate takve vremenske uslove, da kisa ume bas da pomeri raspored, budite bar malo fleksibilni i dozvolite igranje i u tu faking sandej!

Link to comment

znači vidim finale  Bušard-Kvitova i Bušard ima sve šanse da osvoji turnir!..napada jako,ima konstantu u igri i psihu..Petra nije formi,povreda,pauza..ali Halep će biti 1 protivnik i dobro se brani..videćemo..

Link to comment

Izvinjavam se sto opet ovo isticem, ali Vavrinka danas igra treci meca iz dana u dan. Da li oni ikad pogledaju koje posledice imaju njihova pravila? Srecom za ovog sto nije igrao duge meceve, pa ce i moci danas da igra, ali sta bi bilo da je odigrao bar jedan u 5 setova.. Teniseri su ljudi, nisu masine.

 

Mogu razumem, ili neke samo da prihvatim, gomilu njihovih tradicija i pravia i stvarno nemam problem sa tim, cak ih simpatisem i postujem. Ali jebeno pravilo srednje nedelje nikad necu prihvatiti. Pa kad vec imate takve vremenske uslove, da kisa ume bas da pomeri raspored, budite bar malo fleksibilni i dozvolite igranje i u tu faking sandej!

 

ja mislim da nema ljubitelja tenisa na svetu kojem ovo nije jasno.

Link to comment

Na stranu što sam znao da će se Čilić usrati od Novaka, ovih par poena su pokazatelj koliko je smor ova Ivaniševićeva škola tenisa, jebote, par puta se Čilić sjebao šta mu je Đoković vratio prilikom servisa pa je neke lagane forhende poslao u pizdu materinu. To je posljedica tog pristupa "servis je sve, a ako protivnik uspije da vrati, najebali smo". 

Link to comment

Koji deo igre? Meni ne liči nimalo, ako liči na nekog pre na Tsongu iz boljih i mlađih dana, ubitačan servis + FH, loš BH i u odnosu na Tsongu lošija igra na mreži.

mislila sam više na taktiku protiv nadala, te nek bh je baš slično koristio

 

ali dobro, možda grešim, nisam gledala ceo meč

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...