Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

Зарина Дијас - Казахстан.... Гледам нешто распоред, тражим изненађења и изгледа ми могуће да она добије Халепову.....

Ne verujem dobice Halep mada moguce da Dijaz uzme set

Link to comment
  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Simona će do kraja godine, ako ne bude nekih velikih iznenadjenja, gotovo sigurno biti broj 1.
Što naravno ne znači, da ne može neko da je iznenadi, ali čisto sumnjam da će to biti Dijas.

Link to comment

Ana ponovo jako nervira. Uzela drugi set i na pocetku treceg gubi 0:40, pa stigne do 40:40. I onda dva glupa poena i brejk za Lisicki.

 

A taman se cinilo da je na putu ka pobedi...

 

Evo vec 3:0.

Link to comment

Zao mi Ane.Nikako da se potpuno sabere.Steta!!Uhvatio sam deo meca Lopez-Izner.Podsetio me na prosla vremena servis - volej igre.Oduvek sam voleo takav tenis.Recimo Edberg-Beker :ziga:

Link to comment

Uhvatio sam deo meca Lopez-Izner.Podsetio me na prosla vremena servis - volej igre.

 

samo što to nije bila servis volej igra, nego samo servis igra :D

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Jel gledao ko Cilic-Berdih? Kako ga je tako lako dobio?

 

A da se poserem na tradiciju i pravila Wimbledona koji su dovelai do toga da su se juce u ponedeljak igrali mecevi treceg kola sto donosi situaciju da pojedine takmicarke treba da igraju 5 meceva u 6 dana (naravno ako dodju do finala) a muski 5 meceva u 7 dana... Totalno debilno i u suprotnosti sa GS logikom i nepisanim pravilima...

Edited by Timmy
Link to comment

Jel gledao ko Cilic-Berdih? Kako ga je tako lako dobio?

 

A da se poserem na tradiciju i pravila Wimbledona koji su dovelai do toga da su se juce u ponedeljak igrali mecevi treceg kola sto donosi situaciju da pojedine takmicarke treba da igraju 5 meceva u 6 dana (naravno ako dodju do finala) a muski 5 meceva u 7 dana... Totalno debilno i u suprotnosti sa GS logikom i nepisanim pravilima...

 

Servirao je dobro. Popravio je servis od kada radi sa Ivaniševićem i taj meč može biti teži nego što svi misle.

 

Inače, komentar na mjestu, ali to su Englezi koji sve rade mimo svijeta. Dok u Parizu kreću dan ranije kako bi povećali profit, ovi izbacuju nedelju, od svih dana, kada najveći broj ljudi jedino može da prati mečeve.

Link to comment

 

A da se poserem na tradiciju i pravila Wimbledona koji su dovelai do toga da su se juce u ponedeljak igrali mecevi treceg kola sto donosi situaciju da pojedine takmicarke treba da igraju 5 meceva u 6 dana (naravno ako dodju do finala) a muski 5 meceva u 7 dana... Totalno debilno i u suprotnosti sa GS logikom i nepisanim pravilima...

 

 

Oni su van sveta oduvek bili, ali su bar stavili krov nad centralnim terenom za razliku od francuza. Mada, unazad 2-3 godine imali su tako lepo vreme da su verovatno zažalili potrošenih para  :wicked:

A to neigranje nedeljom je najidiotskije pravilo. Samo su, čini mi se 2010. igrali i tada, jer da nisu finale bi se igralo u sredu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...