Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Mislim da je ispao kolo pre ovog.

 

Nego šta se dešava sa Serenom? Gledam na Blicovom sajtu snimak kada je predala u dublu. Deluje kao da je nešto ozbiljno, nije mogla da uhvati lopticu rukom.

Link to comment

Ispao je na početku, dobio je 180 poena. Đoković može na prvo mjesto ako osvoji turnir, ako ne, velike su šanse da će se to desiti u nekom trenutku u Americi.

Link to comment

Nego šta se dešava sa Serenom? Gledam na Blicovom sajtu snimak kada je predala u dublu. Deluje kao da je nešto ozbiljno, nije mogla da uhvati lopticu rukom.

 

I ja sam odgledao, strašno jebote.

 

Podsetila me na poslednji meč Muhameda Alija.

 

Edited by April
Link to comment

U jebote...

 

Ne bih da glumim medicinskog strucnjaka, ali ovo su ili neke tablete koje su je osamutila ili je problem mnogo ozbiljniji. Ovako nesto se bas i ne vidja u profesionalnom sportu.

Link to comment

Očigledno dezorijentisana Serena, je još pre početka meča sa sestrom Venus protiv Kristine Baroi i Stefani Fegel delovala neraspoloženo.

Loptice su proletale pored nezainteresovane Serene, koja je potom u prva tri gema napravila tri duple servis greške šaljući lopticu ili u mrežu ili na osnovnu liniju.

Nakon druge greške čak je i glavni sudija Kader Nuni sišao sa stolice i razgovarao sa Amerikankom, meč je nastavljen, ali je Serena opet očajno servirala. 

 

Potom je sela na stolicu pored sestre i spustila glavu u šake i skoro zaplakala, dok je sa njom razgovarao njen medicinski tim. 

"Žao mi je, ne mogu da nastavim takmičenje. Jutros sam zaista mislila da mogu, jer želim da se borim, ali ovo je izvuklo sve iz mene"

 

:ph34r:  :cry:

Link to comment

Ja mislim da je folirala ta sranja, u fazonu "kad sam vec ispala u singlu rano aj neka bude da sam bila povredjena", ili tako nesto.

Link to comment

Ma kakvi. Da nije htela  da igra, ne bi ni igrala. Koliko puta je propustila neki turnir . Plati propisanu kaznu za propuštanje turnira i vidimo se drugi put.  Ovo je nešto ozbiljno. Da li je bolest fizička ili psihička tek će se videti.

Link to comment

Sad sam video snimak, ne razumem nista. Zvanicna izjava je da ima virusnu infekciju. 

 

Secam se kako je Jordan onomad bolestan i dehidriran razvalio Jutu... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...