Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

WIMBLEDON 2014

Featured Replies

Maločas sam se uključio, jbt, atmosfera u ovom meču kao na sahrani. Jel ovako od početka?

  • Replies 912
  • Views 69.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro se i ovo zavrsi.

Prebio ga Nole, Cilic sansi nije imao

bar ono sto sam ja gledao :)

 

Konacno :lolol:

Meni ovo sve deluje kao da se Cilic raspao, a ne da ga je Nole nadigrao. Iako su ostali samo neiskusni u zrebu, morace Nole bolje i samopouzdanije. I da otera Bekera negde.

Prebio ga Nole, Cilic sansi nije imao

 

 

bar ono sto sam ja gledao :)

 

 

Nisi gledao mucenje u trecem setu. Ako ovako bude igrao nema sansi protiv Tute. Cilic je psihicki raspad, dozvolio da ga Novak odmah brejkne posle izgubljeno 3 seta. To je diglo Novaka, inace je bio u kanalu. Ogromna broj gresaka iz BH, bez BH paralele.

  • Author

Konačno. Mada, čini mi se da je Čilić izgubio snagu, a da se Novak negde povratio i to je bilo to. Užasan meč.

djokeru je suđeno da nastavi seriju poraza u finalima gs-ova

Nisi gledao mucenje u trecem setu. Ako ovako bude igrao nema sansi protiv Tute. Cilic je psihicki raspad, dozvolio da ga Novak odmah brejkne posle izgubljeno 3 seta. To je diglo Novaka, inace je bio u kanalu. Ogromna broj gresaka iz BH, bez BH paralele.

Gledao sam prvi, pa sam zadremao i prespavao 2. i 3.

Probudio sam se taman da odgledam jos poslednja 2 seta

 

Ne vidim nikakav problem :D

Uf...sta je za Djokovica bolje, ako uopste dobije Dimitrova i dodje do finala? Wawrinka ili Federer?

Bice tesko sutra sa Cilicem. Mozda ode i u 5 setova, dobija Novak.

 

Bice tesko sutra sa Cilicem. Mozda ode i u 5 setova, dobija Novak.

 

 

Jesi li ulozio nesto? 

:(

Uf...sta je za Djokovica bolje, ako uopste dobije Dimitrova i dodje do finala? Wawrinka ili Federer?

 

Mislim da debeli Sten trenutno moze vise da pruzi, ali s druge strane Rudjer je osvojio vise Wimbledona nego Nole GSa, iskutvo tu puno znaci. Najbolje onaj mali Australac :)

:(

 

:(

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.