Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Shaw je i prosle sezone igrao skoro sve utakmice za Saintse u ligi. United ionako ne igra Evropu, tako da potrebe za nekim precestim rotacijama nema

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

to je to. iz kluba potvrdili, ode nam SUKI.

barselonu organski ne podnosim ali tebi zelim svu srecu u daljoj karijeri majstore!

hvala sto si nas 3 sezone slepao, hvala za sve   :Hail:  :Hail:  :Hail:

BsQqC2pIYAA7qla.jpg

Edited by cvrlle
Link to comment

Očekivano. Nije mi nešto previše teško palo, a prošlog leta bih žestoko ispizdeo da su ga pustili u Arsenal. Transfer u Barsu ima smisla, duplo veće su pare u pitanju nego onda, a i odigrao je još jednu sezonu na najvišem nivou - zamalo da na silu dovuče i prvu titulu u poslednjih 350 godina. Strašan je posao radio za klub ove tri i po godine :Hail:

 

Sa druge strane, stvarno bih voleo da se Messi-Suki-Neymar trio pokaže kao totalna propast, iz bilo kog razloga :evil:

Link to comment

Šta nije jasno, od kako je pre mesec dana rečeno da Barca planira da isplati release clause sumu, valjda je svima bilo jasno da nema nazad.

 

To što sam se ja nadao da nisu ludi da daju tolike pare, to je nešto drugo...

Link to comment

Kažu da je tačno otprilike 75 miliona GBP odnosno <100 miliona EUR. Nešto manje od release clause koja je navodno bila 80, ali valjda su se nagađali oko tempa isplate pa je malo oborili, tako nešto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...