Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

Ја донесох цвеће комшије! Потпуно заслужено.

Догодине на Маракани! :s_c:

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

doživesmo da partizan i zvezda imaju isti broj titula!

kad se setim, partizan zvezda 1994. vasiljević u polufinalu kupa žabica za 3:1 iskosa sa leve strane, pa cenu karte od 5 din (i dalje te karte sve imam), pa iščekivanje 100tog derbija, vođstvo na istom, delirijum na jugu pa posle razočarenje, zatim euforiju kad je mateus preuzeo tim, pa ulazak u ligu šampiona kad sam izbalavio televizor kad je iliev zakucao loptu njukaslui milivoja koji ziheraški prvi put uvodi klub u ligu šampiona, svetski fudbal koji smo igrali pod đukićem, sva učešćća potom u ligi evrope i ligi šampiona mršava ali ponosno izvedena, NEVEROVATAN niz od 6 uzastopnih titula i ova, na kraju sedma u osam uzastopnih godina!

hvala ti crno bela ljubavi, vredelo je odrastati na južnoj tribini!

Link to comment

Zar to isto nismo doživeli pre 2 godine? :unsure:

 

sad je jače doživljeno jer je titula osvojena uprkos izdajničkoj upravi, vučiću, bočnim udarima i sudijama koji nikad nisu sudili penal na derbiju.

Link to comment

svinjarev sledeći zadatak je da po ulazku u lš preuzme i potkomisiju™

pa da se ne sekiramo oko gluposti

Link to comment

Čestitam titulu onima kojima to znači. Meni lično je najmanje bitna do sada, kao i svaka prethodna što je bila. A mislim da mi je ovo prva sezona da nisam pogledao sve ukupno ni 15 minuta Partizana. A trend će se nastaviti. Jbga.

Link to comment

svinjarev sledeći zadatak je da po ulazku u lš preuzme i potkomisiju™

pa da se ne sekiramo oko gluposti

 

Svinjarev sledeci zadatak je prepustanje stubu™ narednih pet titula, mmw.

Edited by Nikodije
Link to comment

Вазура је потенцирао и детаљ који је одредио ток ка освајању титуле.


– Кључ за успех била је промена тренера.


Генерални директор је прославу заказао за суботу, после утакмице са Новим Пазаром.


– Концерт, ватромет, слободан улаз... Позивам све на прославу, наравно и бившег шефа Марка Николића.


 


:lolol:


Link to comment

Neka svi vide kako slavi crno-bela sekcija SNSa, i kako su oni siroke ruke i jos sireg srca,  pozvani su i oni kojima tu nije mesto.   :lolol: 

Link to comment

Jel pozvan Lalatovic? Realno je medju najzasluznijima.

 

Realno, Sa onakvim vrhunskim timom koji je imao na raspolaganju, fejlovao je maksimalno. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...