Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

šteta što se Kežman povukao, i on je dolazio jedno 5 godina. sad će i Delibašić ponovo, a tu je i uvek aktuelni Radović. 

 

jermenski ronaldo meksičkog porekla i američkog državljanstva deluje kao mačka u džaku. Koja nije reper, jbg. u odnosu na njega i Spalević bi bio pojačanje.

 

Kačar i Sulejmani deluju suludo i nadrealno, Jojić nešto manje.

 

realno, treba očekivati apsolutno ništa. ako se ipak desi da dođe neko ko nije kršina, super.

 

od domaćih igrača, kao što rekoh, Stojiljković deluje kao neko koga bih rado video, i onaj mali iz Vojvodine što ga naš slovenac izuo u 16. Gaćinović beše. tu je i Ivanić, koji deluje zanimljivo. Frajdej me se nije nešto dojmio, nisam siguran da je igrač za veći klub.

Edited by Ted
Link to comment

+1

 

dobar je Lomara, nije džabe odigrao samo 30 tekmi manje od Noja u Rusiji

 

dok je igrao u partizanu bio je dobar. bolji je igrac od volkova, s tim da su po seljacizmu otprilike pata karte. sve u svemu mali upgrade. naravno sad ce da se pojavi zoki asov i da kaze " ah da, evo ga ponovo ovaj sto hoce da se vrati, ali samo dok ne dobije prvu ponudu za angazman u inostranstvu pa ce da zbrise sa priprema".

Link to comment

lomić je u 2 mandatu bio najbolji igrač sezone, nameštao golove, odlično izvodio kornere i nadavao se golova iz slobodnjaka, bio bi veliko pojačanje za ovaj tim ako ga nije okrnjio zub vremena

Link to comment

scepovica mudro ne komentarises :)

 

mi navijaci partizana svi znamo da je lomic dobar i da tu nema dvojbe, ali scepovic nazad....pa jeboteeeee

Link to comment

ja mislim da nam je lomić samo trošak pored volkova kojeg svi pljujete, a meni je on skroz OK

volkov sigurno odlazi, istice mu ugovor u junu. iz tog razloga se i trazi zamena i spominje lomic kao mogucnost.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Uprava je htela Tejga ili barem Boyu ali su oni bili preskupi tako da ćemo CL napasti sa proverenim domaćim talentima. Šćepoviću će u napadu društvo praviti Grubješić.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...