Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

ostaviti ekipu bez napadača u sred sezone je suludo, nerazumno, nema opravdanja. to se naprosto ne radi. samo ovaj potez bio bi dovoljan svakom razumnom da zatraži proveru duševnog zdravlja nosilaca ovakve ideje.

 

onako kako ja vidim, to što je rađeno u prelaznom roku, u normalnom okruženju moralo bi da dovede do neuspeha. to se nije desilo iz razloga koje sam naveo, odnosno zato što nije ko imao to da iskoristi.

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

prodaju škuntelaara i dankare smo već apsolvirali. to podvodim pod sirotinjo i bogu si teška, ne verujem da đuroni, tole ili bilo ko drugi to isto ne bi uradio. da ne zaboravim.

i dalje mislim da kiza milinković nije trener za nas

:(

 

sad čekamo kup i šlager prvenstva, duel dve najjače ekipe u zemlji u borbi za najdraži trofej

:)

Link to comment

Tole je doveo maestralna pojacanja i trenera  za nase prilike (da ne pricam u kom je raspadu bio klub u tom trenutku), tako da tesko ide u isti kos sa snajderom . Celavog mi nije ni malo zao zbog odnosa prema Fofani ...

Link to comment

ja samo mislim da titula nije razlog da smetnemo sa uma ko je preuzeo klub i šta se od dotičnih može očekivati. takođe, titula nije razlog da se relativizuju umobolni potezi u prelaznom roku. ne sećam se da je i jednoj upravi do sada palo na pamet da napada titulu bez napadača. a bilo je tu kretena i mufljuza na kilo, kao i onih sa ozbiljnom sumnjom na mentalnu retardaciju.

Edited by Ted
Link to comment

za to što smo proleće dočekali bez napadača podjednaku krivicu snose ćelavi, koji se lako odrekao fofane i svinjar koji je brže bolje zalivadio škuntelaara verovatno mislivši da takvu ponudu neće opet dobiti, što verovatno nije daleko od istine

Link to comment

iskreno, ne vidim da ćelavi snosi ikakvu krivicu, a da ne govorim o podjednakoj. fofana ni u jednoj varijanti nije alternativa škuntelaru, a ni lazoviću. a nije najveći problem što je škuletić otišao, već što niko nije došao. nagađam da su ćelavom predlagana ad hoc rešenja u vidu još kojića ili fofana i da ih je ovaj, s razlogom, odbio. imao jednog ili četiri kojića, nemaš ništa.

 

jedino što je nikolić trebao, a nije uradio, jeste da se pokupi i ode još na polusezoni. pošto nije glup a ni lud, video je da mu se sprema svilan gajtan. ok, ostao je kao da se bori i da proba, ali je bilo viđeno da je bivši.

 

ovaj Kiza zaista deluje kao pristojan čovek, pa mu predviđam sudbinu ćelavog, vrlo brzo.

Link to comment

iskreno, ne vidim da ćelavi snosi ikakvu krivicu, a da ne govorim o podjednakoj. fofana ni u jednoj varijanti nije alternativa škuntelaru, a ni lazoviću. a nije najveći problem što je škuletić otišao, već što niko nije došao. nagađam da su ćelavom predlagana ad hoc rešenja u vidu još kojića ili fofana i da ih je ovaj, s razlogom, odbio. imao jednog ili četiri kojića, nemaš ništa.

 

 

-1

 

fofana je itekako ekvivalent škuntelaru što je dokazao u  utakmicama koje je odigrao. u 90% utakmica kada je ulazio na teren  (pošto je retko odigrao celu utakmicu) postigao je gol a ponekad i dva.

 

I da, slažem se sa Geom, nikolić je dobio ono što je zaslužio. Da nije šutnuo fofanu bilo bi mi ga žao što ga onako oteraše. 

 

Inače nikolić nije ništa niti bolji niti gori trener od milinkovića, klasičan jsl trener ništa više. Može se čak reći da je Nikolić prilikom odlaska imao (trenutno) lošiji rezultat od milinkovića - bio je na + 2 sa zvezdom a ovaj sada ima + 9. Čekamo finale kupa pa da vidimo i kompletan učinak.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

kako fofana nije (bio) alternativa škuntelaaru i lazoviću?

 

ako se ne varam fofana je prvi otišao, pa za njim lazović, pa na kraju škuntelaar. tu je već ćelavi trebao da shvati šta mu se sprema i da lagano pakuje kofere, a ne da veruje novoj upravi i gradi šampionski tim na kojiću i predragu luki. kiza m. deluje da je pristojan tip al ga jebe što je tipični produkt bata đorine škole fudbala.

 

nego kojim zaboravljenim asovima možemo da se nadamo

1. lola

2. ivica ilijev

3. ?

Link to comment

kako fofana nije (bio) alternativa škuntelaaru i lazoviću?

 

pogrešan izraz sam upotrebio, mislio sam na to da nije odgovarajuća zamena. otišao je prvi pošto niko normalan ne bi pretpostavio da će ubrzo ostati bez prva dva nadapača, a naročito da će to biti učinjeno bez dovođenja ikakve zamene.

 

sapunica oko fofane je napravljena iz nepoznatog razloga. čovek je igrao po par minuta, zabio par puta, nikada se nije izborio za prvi tim, niti je mogao pored živih škuletića i lazovića. u tom odnosu snaga bio je višak, takvi ili odlaze definitivno ili na pozajmicu. pretpostavljam da je razlika između njega i koje u tom što koji ne smeta da sedi na klupi, dok je ovog prvog žuljalo.

 

da se razumemo, kad ode napadač tipa škuletića, dakle prvi strelac, golgeter itd. za njega nema zamene na klupi. dobro, možda par ovih giga klubova ima razbijače i na klupi, al to se ne dešava u klubovima poput našeg. kada takav igrač ode, neko ko bi ga zamenio (ne fizički nego suštinski) mora od nekuda da dođe. a treba da ga dovede i pronađe onaj ko je prodao prvog strelca.

 

Inače nikolić nije ništa niti bolji niti gori trener od milinkovića, klasičan jsl trener ništa više. Može se čak reći da je Nikolić prilikom odlaska imao (trenutno) lošiji rezultat od milinkovića - bio je na + 2 sa zvezdom a ovaj sada ima + 9. Čekamo finale kupa pa da vidimo i kompletan učinak.

 

o Kizinim kvalitetima ćemo na kraju sledeće sezone, ako "poživi do tada". sada je preuzeo gotov proizvod, odnosno nešto što je drugi stručni štab napravio. ne umanjujem njegove zaluge za rezultat, samo konstatujem. da je u pitanju totalni krš od trenera upropastio bi ono što je nasledio.

Edited by Ted
Link to comment

Kakav pacerski gol novih fosila™ :frust:  Ali dobro, nadam se da cemo posrnuti u Cacku, pa da vidimo, ako se i ostali rezultati poklope, duel dzinova za TSL: 1 Gornji Milanovac vs 1 Vozdovac...

 Napred Srbijanci :ss1:

 

A to, koliko je Ispicutura bolji trener od Celavog, pokazace jul i (dace dobri Alah) avgust, jelte. Sto se mene tice, putuj Celavi i za JNA ne brini...

Link to comment

nego kojim zaboravljenim asovima možemo da se nadamo

1. lola

2. ivica ilijev

3. ?

 

Milović, Mihajlov, Mare Jovanović, Neca, Rna, Brana, Miljkon....

Link to comment

Milović, Mihajlov, Mare Jovanović, Neca, Rna, Brana, Miljkon....

+ neki od brace Scepovic sigurno ... :(

 

p.s. Da je srece(i cega god jos) , idealno  bi zvucali Radovic , Medo ili Kleo ...

Link to comment

Samo da primetim da je Ninkarina prečka kod izjednačujućeg gola jedan od boljih udaraca glavom koji sam video u skorije vreme. Onako, baš dobar.

Link to comment

Samo da primetim da je Ninkarina prečka kod izjednačujućeg gola jedan od boljih udaraca glavom koji sam video u skorije vreme. Onako, baš dobar.

 

 

Samo da primetim da ti je ovo prvi pozitivan post o našim fudbalerima posle....paaa nekoliko meseci :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...