Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

Propustio si njen prelazak na drugu stranu brda nakon učlanjenja u SNS. Stavila je čak i status na FB "Vučić ne može sve sam... ali gore glavu, sledeće sezone ćemo pokidati talibane!"

:cry: Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Svinjar. Vučela i Kiza sve mogu sami!

 

Nema novog topika do subote i proslave u Humskoj uz grupu JNA. Dajte braćo grobari malo da se radujemo!

Link to comment

Cestitke, pre svega igracima, obojici trenera i svekolikoj forumskoj grobariji. Posebno Simovicu, koji je jedini verovao i posteno zaradio cevape. Bilo bi nefer i da se ne cestita nasoj mudroj upravi koja je verovala da se titula moze osvojiti i bez napadaca i bila u pravu. Posebna zahvalnost prvom predsedniku vlade Aleksandru Vucicu, i nasem dragom dr  Franji Tudjmanu koji nas gleda sa neba. 

 

 

 

Kizo, znam da nikad ne pijes, ali trgni jedan veceras, zasluzio si, valja se... 

 

vinjak_v_s.jpg

Link to comment

 

gori beograd, gori srbija. hvla kapitenu, dankari, škuntelaaru, drinari, vulićevari, ringli, trajku, marku, kizi, sneži, bilji, vučeli, svinjaru, đuri, toletu, aleku, hvala forumskoj ciganiji koja nas je inspirisala da je potučemo ovde na forumu po broju ispisanih besmislica, što ne pamtim da se desilo, hvala dranati što nas je posle žarove ere izvela na šampionski put, hvala mau, hvala pokojnim kimu i filipenku, hvala pavllu koji je poklekao u danima ravnodušnosti ali i dalje nastavio da prati, hvala dr arslanagiću, moci vukotiću, i svim znanim i ne znanim

 

živeli deco

 

Link to comment

Potpredsednik kluba Milorad Vučelić, koji je i ranije bio u Upravnom odboru, kazao je da mu je ovo najdraža titula u karijeri.

Pre nekoliko dana, Vučelić je rekao da je ovo zasluga samo dela Uprave, ali je sada promenio stav.

"Ovo je titula svih nas iz Uprave, ne samo polovine. Pokazali smo da smo najbolji tim na zelenom polju, gde se to inače i radi. Ne sećam se koja mi je ovo titula kao funkcioneru, ali mi je svakako najdraža", rekao je Vučelić.

 

hvala i vuceli

Link to comment

gde je dranata

:Hail:

 

hoćemo topik fk partizan 2015/16

 

dranata naša zlatna otvaračica topika :Hail:

 

želim joj dugogodišnju uspešnost i da dostigne uzastopnost uspeha našeg druga žara :Hail:

Link to comment

Честитке драги Гробари! Није још готово, најдражи трофеј (Куп Маршала) још увек није у витрини.

 

Извињавам се на ћирилици.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...