Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

"Занимљиво, чак три стране полажу право на бисера рођеног у Нишу 11. јула 1996. године. Највише Инвестициони фонд Пинија Захавија – 50 одсто, дупло мање Партизан и – Живковићев отац Јовица?!"

 

Skidate nam fore... :thumbdown:

Link to comment

Pa dobro, nije tajna da Partizan želi i Mitrovića i Markovića i Subotića kako bi napao LŠ. Sad, što će umesto njih doći Smiljanić, Lomić i Rnić, druga je priča. Bitno je da postoji lista želja.

 

Ne ide Loma u isti kos sa ovima koji ako se vrate mogu samo beogradske splavove da pojacaju. S obziorm da se Volkov konacno oprasta kako stvari stoje, Lomic bi cak i mogao da ponese epitet pojacanja.

Link to comment

šta se dešava sa novim stadionom? ili je to priča posle ispadanja od neugodnih maltežana?

Sto bi mi zidali novi stadion kad smo osvojili ove godine titulu ?  :mellow:

Link to comment

ih bre teacheru ti kao da si sa marsa pao. Ako ne udjemo u ligu evrope trener će da dobije punu podršku do nekog vezanog kiksa. virtuelna maketa stadiona sa hotelom i buticima se poteze samo kada ne osvojimo titulu. pre neki dan su najavljena dva jaka pojačanja tako da kontam da sa ove liste dovode svu trojicu ali da jojaru ne racunaju u jako pojačanje jer je dugo van terena...

Link to comment

Na pitanje da prokomentariše priče o tome kako je Partizan zimus prodajom Danka Lazovića in Petra Škuletića odustao od titule Babović je rekao:

- Te priče su nas pratile još otkad sam se vratio u klub. Partizan najbolje osećaju njegova deca. Kako da ne idemo na titulu, kad smo Saša Ilić, Drinčić i ja fudbalski prohodali ovde. Dovoljno je da se pogledamo i da znamo da to niko ne može da nam zabrani. Verujte mi, draže mi je da Partizan uzme titulu, nego da uđemo u EU - poručio je Babović.

 

:thumbup:

Link to comment

Sjajno, provući će kroz blato i na kraju oterati jednog od gotivnijih fudbalera koji je prošao kroz Partizan. Mogli su u tu svrhu prvo Đanija da angažuju, kod njega se ne bi ni primetilo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...